Page 2 of 3
Re: VTR Firestorm
Posted: 20 Aug 2013, 21:04
by alias
o, parašysiu į skyrelį. idant esu tvirtų rankų, biškį sulanksčiau vtro kliponą. kairįjį, jei tai svarbu (

).
taigi. čiuju jie nelabai tiesinami? kur gaut papigiai tuomet?
Re: VTR Firestorm
Posted: 20 Aug 2013, 21:44
by mindaugasa vol.2
kodel nelyginami?
jami dujine grielka is senuku, gerai (gerai) atkaitini ir tiesinasi kaip turi but.
jei nera trukimu, viskas bus ok.
Re: VTR Firestorm
Posted: 20 Aug 2013, 23:18
by tckd
Tai kam ta grelka, co2 didinimas. Mauni vamzdzio platesnio ir lenki kur nori

Re: VTR Firestorm
Posted: 21 Aug 2013, 08:39
by zil130
Taip imi padidinimo stiklą arba taip sakant lūpą, sėdi priešais saulė ir kaitini. Ekologiška.
Re: VTR Firestorm
Posted: 21 Aug 2013, 08:41
by M`BaubZ
Ė nepamirškim, kad pas hondą turėtų būt plieninis vamzdis, užssodintas ant aliumininio to daikto, tai jei nulinko per sujungima, gali būti gaidis. Ar negali?
Re: VTR Firestorm
Posted: 21 Aug 2013, 09:01
by storms
o per kur linko?
Šiaip galima įteint skalūnais ir padegt
Re: VTR Firestorm
Posted: 27 Apr 2017, 16:41
by alias
Šiandien betvarkydamas sandėliuką radau jame kažką įdomaus ir seniai nematyto!
Plius mįslė pažengusiems: surask bigą
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: VTR Firestorm
Posted: 27 Apr 2017, 22:08
by storms
Bettaiblebroliai
Bleble....
Nu lygiai taip pat, kaip pas mane garaže
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 06:26
by tomasn
BIGas po giskartonio siusklemis uz kitu duru arba sukapotas ir pasleptas kazkuriame is maisu
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 11:56
by Yvl
prarabas bl. giBso nuo pinaplasto neskiria
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 14:28
by alias
Yvl wrote:prarabas bl. giBso nuo pinaplasto neskiria
Žinok jis pažengęs aiškiaregys, nes gipso ten biškį buvo bet jo nesimato. O už gipso tūno ir BIGas.
Nu bet šiukšlės išvežtos:
O daba laikas VTRo dovanoms:
Ta proga klausimas į sceną, kur optimaliausia kaina pajemti dinamometrinį raktą iki 100nm?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 14:44
by Yvl
Kiek už PriMusą svalkėj davė?
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 15:40
by Username
spina rimta
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 19:17
by alias
Yvl wrote:Kiek už PriMusą svalkėj davė?
Nepriėmė, sakė toksines šiukšles kitur reik vežt ;))
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: VTR Firestorm
Posted: 28 Apr 2017, 19:20
by alias
Username wrote:spina rimta
Simboliška. Šitas duris visada mašina užstatau, tai realiai px. Ir nėr ką ten imti šiaip. Kam šiais laikais reikalingas VTRas ir BIGas? Ha! Tik visokiems entuziastams!
Sent from my iPhone using Tapatalk