M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

Ištryniau verksmingą postą ir taip suklastojau istoriją.

Va.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

labas vakaras.

vakar garaže ardžiau motociklą ir surinkinėjau atgal.
sužinojau, kad tai, ypač neturint teisingų įrankių, yra
labai fizinis darbas ir šiandien skauda gležnos rankItės.

ardyt ir surinkinėt sekėsi gerai. kol į vieną krūvą nesusidėjo
alkis+dehidratacija+kreivas priekinis rėmelis, ant kurio reikėjo
užtempti plastmases. NORIU NEIKEDO!
](*,)
](*,)

ačiū, visogero.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

imk is karto dvirati, kadangi buna, kad variklis i rema nenor lyst!
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

dviratį buvau pajėmęs, bet pernai pavogė. tada nusipirkau
motociklą, nes sunkesnis - sunkiau bus ir pavokt.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

notomorrowremont
Attachments
rPICT3298.jpg
rPICT3298.jpg (65.6 KiB) Viewed 2779 times
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 14:53, edited 1 time in total.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tikrai taip.
beje, as biski buvau ipjoves varzta prie pacios svirteles.
argumentai: varzto kietesnis metalas, kad neislauztu nakum kitanines svirties.
padejo! luzo per ipjovima :rock:
cross cojones PC
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

haha. Liankas analogiskai nulauzes buvo, bet geras dede privirino atgal.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

mindaugasa vol.2 wrote: beje, as biski buvau ipjoves varzta prie pacios svirteles.
aš irgi taip buvau pagalvojęs. bet jau po to, kai prisukau pedalą
prie moco. reikės nuveit su lobziku.
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Ziuriu kad geros mintys del pigaus remonto yra populiarios :D
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

Arvis wrote:haha. Liankas analogiskai nulauzes buvo, bet geras dede privirino atgal.
Xa xa,
tupas klausimas, bet ciuju Sv'ukas irgi melynas :)

Kazkaip tai kartojasi istorija Su galinio stabdzio kojela :D
Tik man labiau su slideriu pasiseke.
-----
Siaip tik nusipirkus W Svuka buvau net pagalvojes apie ju nuemina... bet 'isbandes' ju verte praktikoje supratau kad uz tuos LSL W esu gero alaus skolingas :occasion5:
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

laba diena, gaspadinai!

jara ar kažkastai buvo išreiškęs norą pažvengt, kai dėl kvailos
signalizacijos nebeužsives motas. prašom, tiudei iz ze dei.
bet aš čia ne apie tai.

bėda viena nevaikšto - radau prakiurisią galinę padangą. norėjau
pasiteirauti, kokia rimtų virų praktika - vežt taisyt, ar įsukt tą kažkokį
snarglį ir pamiršt? padangą keisti norėčiau dar po vieno sezono...

beje, bėdos nevaikšto ir dviese. kątik pamačiau, kad vakar baigėsi
draudimas.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

turejau du mocus su signalke.
nereikia versti kaltes ant jos, jei akumas gaidys! va
:)
jara juokis is akumo!

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

parasysiu i sita skyreli, nes snekta vel apie suzukius.
ir vel apie ju ratlankius.

kaip matome is iliustracijos, nelaiko?
Image

kaip jaustis suzukiu vadeliotojams? :pazors:
Parasykit.
+2/-14
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

Labasvakaras!

norėjau pasiklausti, gal žinot, kas užklijuotų nedidelę skylutę padangoj?
rytoj vešiu belekam, bet gal yra kas nors ypač rekomenduojamo?

būtų jėgelė, jei kultūringai įgrūstų siųlą iš lauko, kad numontuot nereikėtų.


ačiūlinksmųjumšvenčių.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 14:55, edited 1 time in total.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

nutai dainius... www.mitas-moto.lt
Peace ДА!
Post Reply