Page 2 of 15
Posted: 08 Aug 2009, 11:07
by M`BaubZ
Ištryniau verksmingą postą ir taip suklastojau istoriją.
Va.
Posted: 16 Aug 2009, 22:24
by M`BaubZ
labas vakaras.
vakar garaže ardžiau motociklą ir surinkinėjau atgal.
sužinojau, kad tai, ypač neturint teisingų įrankių, yra
labai fizinis darbas ir šiandien skauda gležnos rankItės.
ardyt ir surinkinėt sekėsi gerai. kol į vieną krūvą nesusidėjo
alkis+dehidratacija+kreivas priekinis rėmelis, ant kurio reikėjo
užtempti plastmases. NORIU NEIKEDO!
ačiū, visogero.
Posted: 16 Aug 2009, 22:49
by mindaugasa vol.2
imk is karto dvirati, kadangi buna, kad variklis i rema nenor lyst!
Posted: 16 Aug 2009, 23:08
by M`BaubZ
dviratį buvau pajėmęs, bet pernai pavogė. tada nusipirkau
motociklą, nes sunkesnis - sunkiau bus ir pavokt.
Posted: 29 Sep 2009, 20:26
by M`BaubZ
notomorrowremont
Posted: 29 Sep 2009, 20:31
by mindaugasa vol.2
tikrai taip.
beje, as biski buvau ipjoves varzta prie pacios svirteles.
argumentai: varzto kietesnis metalas, kad neislauztu nakum kitanines svirties.
padejo! luzo per ipjovima

Posted: 29 Sep 2009, 20:31
by Arvis
haha. Liankas analogiskai nulauzes buvo, bet geras dede privirino atgal.
Posted: 29 Sep 2009, 20:38
by M`BaubZ
mindaugasa vol.2 wrote:
beje, as biski buvau ipjoves varzta prie pacios svirteles.
aš irgi taip buvau pagalvojęs. bet jau po to, kai prisukau pedalą
prie moco. reikės nuveit su lobziku.
Posted: 30 Sep 2009, 13:01
by gintaras13
Ziuriu kad geros mintys del pigaus remonto yra populiarios

Posted: 30 Sep 2009, 13:36
by liankas
Arvis wrote:haha. Liankas analogiskai nulauzes buvo, bet geras dede privirino atgal.
Xa xa,
tupas klausimas, bet ciuju Sv'ukas irgi melynas
Kazkaip tai kartojasi istorija Su galinio stabdzio kojela

Tik man labiau su slideriu pasiseke.
-----
Siaip tik nusipirkus W Svuka buvau net pagalvojes apie ju nuemina... bet 'isbandes' ju verte praktikoje supratau kad uz tuos LSL W esu gero alaus skolingas

Posted: 24 Oct 2009, 15:46
by M`BaubZ
laba diena, gaspadinai!
jara ar kažkastai buvo išreiškęs norą pažvengt, kai dėl kvailos
signalizacijos nebeužsives motas. prašom, tiudei iz ze dei.
bet aš čia ne apie tai.
bėda viena nevaikšto - radau prakiurisią galinę padangą. norėjau
pasiteirauti, kokia rimtų virų praktika - vežt taisyt, ar įsukt tą kažkokį
snarglį ir pamiršt? padangą keisti norėčiau dar po vieno sezono...
beje, bėdos nevaikšto ir dviese. kątik pamačiau, kad vakar baigėsi
draudimas.
Posted: 24 Oct 2009, 16:36
by didzhej
turejau du mocus su signalke.
nereikia versti kaltes ant jos, jei akumas gaidys! va

jara juokis is akumo!
Posted: 31 Oct 2009, 16:42
by wundis
parasysiu i sita skyreli, nes snekta vel apie suzukius.
ir vel apie ju ratlankius.
kaip matome is iliustracijos, nelaiko?
kaip jaustis suzukiu vadeliotojams?
Parasykit.
Posted: 29 Dec 2009, 21:20
by M`BaubZ
Labasvakaras!
norėjau pasiklausti, gal žinot, kas užklijuotų nedidelę skylutę padangoj?
rytoj vešiu belekam, bet gal yra kas nors ypač rekomenduojamo?
būtų jėgelė, jei kultūringai įgrūstų siųlą iš lauko, kad numontuot nereikėtų.
ačiūlinksmųjumšvenčių.
Posted: 30 Dec 2009, 08:13
by Yvl
nutai dainius...
www.mitas-moto.lt