Posted: 06 Aug 2009, 01:15
Sneki apie 250cc kraselka?didzhej wrote:negi taip patiko mint dvirka?
Sneki apie 250cc kraselka?didzhej wrote:negi taip patiko mint dvirka?
man atrodo jy vakar ziune intymaus pietu meto pokalbio metu ykalbejo ant raganoseus:didzhej wrote:negi taip patiko mint dvirka?

p.s. didzhej rasosibakas wrote:Renaz, nu ydomu butu paciupint, smaugsi gal endurokrose motokompasiniam sy sekmadieny?
Didzey, apie katruos cia mes kalbam konkreciai a?
Ne, nesmaugsiu. Siaip kita savaite gal koki antradieni smaugsiu po darbu.bakas wrote:Renaz, nu ydomu butu paciupint, smaugsi gal endurokrose motokompasiniam sy sekmadieny?
Didzey, apie katruos cia mes kalbam konkreciai a?
kazkaip prisiminiau kad pabrades rezultatuose maciau Algirdas Bakas..bakas wrote:nupirkau Dr.Z. Ta kur E. Tai laukiu parplaukiant pieno puta