Page 2 of 15

Posted: 06 Aug 2009, 00:42
by Renaz
_heyy wrote:c02 yra geras softinis variantas, nes kito var kaip ir nera. man jos kabino tiek ans smelio, tiek ant zvyro, tiek ant zoles. tik ju resursas 1000-1500 km.

turint normalius endurinius ratus (R18), labai puikiai eina mitas EF serija (ypac padunges su karunelemis), nes ji tas pats praktiskai kas C18-C20, tik pritaikyta FIM reikalavimams. bet brungu ir taip pat dyla greit.

taip pat siulau deti bent jau 120 plocio padunge, nes su tokia patranka 110 sueis kaip per sviesta.

veerubber padunges yra kaip ir vidutiniam gruntui skirtos, bet as jas priskirciau prie vidutiniam-kietesniam gruntui skirtu zvyrkeliniu, miskelio keliuku padangos. cia butu kaip ir krizinis variantas.

pabaigai eltraxui dabar reik susipirkti apsaugeles ir mokytis smaugti. visa kita ateis su laiku :)
beatodairiskai palaikau nomone. C02 negeris hardui.

Posted: 06 Aug 2009, 00:45
by didzhej
MIEGOT eikit.
padangas tokiu metu montuot reikia, o ne rinktis!

Posted: 06 Aug 2009, 07:55
by gonzas
el traxui pacios geriausios nuolaidos bus pritaikytos motoshope, jei nores kazka pasimatuot ir igyt.

turim lazer salmu, acerbio ir kitokiu apsaugu, forma avalynes ir siaip visokio sudo. ugnius ir mindazas dar ir pablaudziobins persirengimo kabinoje.

Posted: 06 Aug 2009, 08:07
by Yvl
gonzas wrote:<...>turim lazer salmu<...>
kaa? vel tamaroj dirbi?

Posted: 06 Aug 2009, 08:13
by gonzas
nedirbu, bet keliu ugniui apyvarta o traxui maloniu pojucius!

Posted: 06 Aug 2009, 08:31
by wundis
ta proga parasysiu-paklausiu

ar R19 ratui placiau nei 120 yra? :-k
jago yra tai kur ir kaip

Posted: 06 Aug 2009, 08:42
by tomasn
na wundi nebesuprantu, kas ten pas tave do hybrids? is kur ant FE ir dar 550 R19 galinis ratas?

Posted: 06 Aug 2009, 09:12
by wundis
:)
Kaip Rashydui pasakojo zuvedas pagal variklio/remo numeri:

Is gamyklos isriedejes 2001 kaip FC470e, turi 2002 FC550/6 varikli, uzdeta FE elektra.

Kaip man ji vadint? Angliski registravimo dokumentai minejo FE550, tai taip ir palikau registravimo pazymoje.
O siaip vadinu ji tiesiog anciuku, nes tais metais dar nebuvo FE550 :duckie:

PS 19 ratas gale ejo pas FC470e.

PPS o dabar atsakyk i klausima!

Posted: 06 Aug 2009, 10:38
by tomasn
o kam tau placiau? :^o

del platesniu padangu krosiniams mocams, nei 120, labai abejoju. Gal ir yra, bet jauciu kaina gerokai didesne

Posted: 06 Aug 2009, 10:41
by Dzuku_Briedzis
gonzas wrote:el traxui pacios geriausios nuolaidos bus pritaikytos motoshope, jei nores kazka pasimatuot ir igyt.

turim lazer salmu, acerbio ir kitokiu apsaugu, forma avalynes ir siaip visokio sudo. ugnius ir mindazas dar ir pablaudziobins persirengimo kabinoje.
fuj!

Posted: 06 Aug 2009, 10:46
by wundis
tomasn wrote:o kam tau placiau? :^o

del platesniu padangu krosiniams mocams, nei 120, labai abejoju. Gal ir yra, bet jauciu kaina gerokai didesne
cia ne kam, o tiesiog teoretinis klausimas. kas butu jeigu butu, diskusija tsakant. bet hejus jau private isp*zdavojo tai nebesinori ir diskusijos test. :pazors:

Posted: 06 Aug 2009, 10:48
by Dzuku_Briedzis
platesne nera geriau...! Visks normaliai...

Isivaizduok krasavyka su 130 140... Nigeriskas krasinukas... Truktu tik majatnyka prailginti

Posted: 06 Aug 2009, 13:24
by Yvl
Dzuku_Briedzis wrote:Truktu tik majatnyka prailginti
ir Erzberge visi lieka atpisti!

=D>

Posted: 07 Aug 2009, 11:32
by El Traxo
vakar dar užlėkiau į Mitą-moto. Dainiaus jau nebuvo, tai mačiau tik kas ant akių gulėjo - C18 (130 ir 120/90) ir berods C14. Jamt C18 ar reikalaut kitokių?
Po to buvau išlėkęs po Koralų miškus - nu blet juokingai su agsfaltinemis gaunasi, skaitau jei spėsiu - šiandien persimausiu.

p.s. prie "Gudelių šilo" užmatyti du su kvadais ir dvi kroselkos - aplinkelio statybose vandalino suplūktą smėlį :fubar: nemotofrakciniai netyčia? ](*,)

Posted: 07 Aug 2009, 12:11
by zil130
Ko tikėtis iš kvodisto. :chain:
Su kroselkom tai jaučiu Rashydas su gedu konkurentus atakuoja.