Page 2 of 9

Posted: 20 Aug 2009, 11:22
by storms
skaitau ideja gera
bet utopine

Posted: 20 Aug 2009, 11:24
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:1buteliu alaus maziau, 1atsuktuvu daugiau
ziurint y tamstos atsuktuvu kolekcija-siena, nestebina blaivybes kampelio puoselejimas...

Posted: 20 Aug 2009, 11:30
by storms
dar skaitau, kad jei kam ko reikia, tai tas ta pasiskolina
arba pasiima
komunikacija juk vyksta
pvz as nesioju isaugtinius pirminyko drabuzhelius, tckd supisa pirminyko kaltuka ir tt
kazkodel visu daiktu sourceas yra pirminykas
skaitot suteneris/shugar daddy?

Posted: 20 Aug 2009, 11:32
by Yvl
pimp'as!

(kersestai? :heyyou:)

Posted: 20 Aug 2009, 11:32
by mindaugasa vol.2
storms wrote:skaitau ideja gera
bet utopine
apribojus vartotoju rata yra imanoma, imho
arba, pvz imant kazka i isvaziuojamaja sesija, tur but vienas atsakingas, kad gelezai sugriztu.

viskas susiveda i atsakomybe. pas mus, kompanijos (darbovietes) viduje netgi buvo bardakas su irankiukais, kol servise is bendro katilo nepertavrke i kelis irengtus serviso automobiliukais su atsakingais mechaniorais

Posted: 20 Aug 2009, 11:33
by storms
tavo tiesa
as i rata papuolu?
yvl skiriu materialiai atsakingu

Posted: 20 Aug 2009, 11:34
by jara
ideja superine.
skaitau reikia steigt sporto kluba.
ir tada jau galvot schema, kaip jo nariai gali naudotis iranga.
tik kad gera storms pastaba, kad daugiausiai visko prikaupes mindaugasa, tad likusiesiems per ziema skaitau, akd reikia pasitempt, jei norim kazka daryt :)

Posted: 20 Aug 2009, 11:43
by Yvl
storms wrote:tavo tiesa
as i rata papuolu?
yvl skiriu materialiai atsakingu
:eb: :drinkers: :occasion5: :br: :bd: :bq

Posted: 20 Aug 2009, 11:47
by Abbath
Apribojus vartotoju rata, apribojat ir zmoniu kurie metasi piniga rata.
Auga suma....
Siulau rakyt sita tema nes vistiek nieko jum nesigaus..
:P
Kai saka shtenkis shtenkis, visvien tau nieks nepades.. :albino:

Posted: 20 Aug 2009, 11:49
by ezhiukas
nu siaip tai jo, placiam rate dazniausiai nieko nesigauna. Nebent apribot rata ir reorganizuotis i koki sporto klubeli. Bet cia jau nelabai sutampa su frakcijos dvasia

Posted: 20 Aug 2009, 11:49
by Username
Kryžius wrote:Apribojus vartotoju rata, apribojat ir zmoniu kurie metasi piniga rata.
Auga suma....
Siulau rakyt sita tema nes vistiek nieko jum nesigaus..
:P
Kai saka shtenkis shtenkis, visvien tau nieks nepades.. :albino:
kai saka rasyk rasyk, vistiek anksciau ar veliau tu gausi bana? :albino:




























P.S. Nu ok, cia tik siaip lyrinis nukrypimas :wave:

Posted: 20 Aug 2009, 11:50
by w919
Kryžius wrote: :P
Kai saka shtenkis shtenkis, visvien tau nieks nepades.. :albino:
MF temos nerakinamos, cia visi savi, nieks nieko nevagia ;)

Posted: 20 Aug 2009, 12:11
by mindaugasa vol.2
ratas jau savaime apsiriboja sportininkais. ne visi tokie yr

Posted: 20 Aug 2009, 12:12
by ezhiukas
tai cia nesunku istot, prasmaugiu su tamara kokiam istvermes ralyje ir patampu sportinininku :D

Posted: 20 Aug 2009, 12:12
by Abbath
As tai pvz sportininkas, kol vasara beveik kasdien fule varau...