da turi foto?
ne, mes ne jaunimas. jaunimas turetu su 125 sukt ratus nuo12metu ne veliau.
ok, parevjujinsiu. viskas prasidejo sestadieni 5.15, kai atsikeliau. nesu zvejys ir siaipsau tokiu laiku nesikeliu (keliuosi 10

) sumetem smutkes ir atvarem, nuo ziezmariu lijo. visi dairesi i dangu ir speliojo ka daryt, sake, kad tai neteisybe, ar tiesiog dairesi i kitus. teko kartotinsi perklaust ar vyksta treniruotes, nes net ketinimu nieks nerode. per slapia vaziavau vienas, po to su saru. leido i bet kuria treniruote, nes daugiau norinciu nelabai buvo. buvau nevaziaves per slapia kacergoj, todel naudojausi proga. po to isdziuvo operatyviai ir kvala buvo jau sausa (su slapalo likuciais

) rezultatas kazkodel tenkino, tad ramiausiai isvaziavau namo. sekmadieni lijo nakti, todel apsilimas praejo trasai aktyviai dziunant, o lekiant neatsargiai, nusirase pora aktyvistu, vienas savotiskai-egzotiskai per moto prieki, gerai kad laimingai. reiktu paminet, kad ryte atvaziavus neradom palapines, pasirodo vejas ja smagiai sutarse, tai turejau ka veikt, vito mate

starte buvo apjungtos b600, b1200 ir sb klases, todel stovejau litru kompanijoj, (vienas kolega buvo tas, kuris ryte nusirase, o kitas lenkas, tai nekolega

) Organizatoriai isskyre mazule su sketuku, po to dar viena priglobiau (sarui skirta

), tai buvo smagu.Arganizatoriam uz tai pliusas. Starto nepramiegojau, bet su litrais buvo idomu pasivarzyt (ghm, vytis)

kelis ratus laikiausi, po to sunkioji artilerija atitruko, aplenkiau latvi 888, mane aplenke mazas 696 ir sau "ramiai" (pilnom kelnem, kad jegos nesibaigtu, per 14-a ratu) sukau itartinai stabilius ratus ir... davaziavau iki finiso.padangos laike, stabdziai nedingo, benzas nesibaige, laika pagerinau-skaitau hepiendas.
Aciu