Page 2 of 2

Posted: 08 Oct 2009, 09:05
by zasiuks

Posted: 08 Oct 2009, 09:52
by El Traxo
už foto albumą aišku pliusas (pagrinde už tai, kad praskiestas užpakaliais :D )

O bet tai gal reviu - apie smaugtą techniką, konkurentus, užkulisius, įspūdžius ir t.t.? :roll:

Posted: 08 Oct 2009, 10:00
by xkuza
nuo 113 fotkes patiko! Kai baisiai atrodo, kai shudu kratytuvais skraidyt pradeda! Maciau net ir "labas vakaras mergynos", ir kastylius taip nejucia uzsidejo :rockwoot:

Deciau uz fotkes pliusa, bet, kadangi review nera - atbalansuoju 0.

Posted: 08 Oct 2009, 10:06
by xkuza
Image

Smegenu neisuziantis - koks modelis sitos elektrickos, kaina?

Posted: 08 Oct 2009, 10:13
by zil130
Papliusuoju, ir viskas už subines.

Posted: 08 Oct 2009, 10:14
by tckd
xkuzai http://quantya.com/
juliui mazas fliusiukas uz kaziliuna su cerka (bet pora simtu nefokusu galetum ir istrint)

Posted: 08 Oct 2009, 12:40
by zasiuks
Su ta salyga, kad darbe daug darbu, o fotografu dirbo rukstela, nes antra diena nereikejo vaziuot, tai ir nera viskas gerai sufokusuota, plius jis daznai fokusuodavo ne ten kur reikia :)

review bus netrukus

el. motociklai: http://www.quantyabikes.co.uk/
Taip pat kiek maciau jau ir cempionatus tokiu elektriniu pradeda organizuoti.

Dar truputi lietuvisku nuotrauku http://picasaweb.google.com/juliusjuo/R ... tions2009#

Ir dar nuotrauku: http://picasaweb.google.com/juliusjuo/M ... zinejimas#