Page 2 of 2
Posted: 08 Oct 2009, 09:05
by zasiuks
Posted: 08 Oct 2009, 09:52
by El Traxo
už foto albumą aišku pliusas (pagrinde už tai, kad praskiestas užpakaliais

)
O bet tai gal reviu - apie smaugtą techniką, konkurentus, užkulisius, įspūdžius ir t.t.?

Posted: 08 Oct 2009, 10:00
by xkuza
nuo 113 fotkes patiko! Kai baisiai atrodo, kai shudu kratytuvais skraidyt pradeda! Maciau net ir "labas vakaras mergynos", ir kastylius taip nejucia uzsidejo
Deciau uz fotkes pliusa, bet, kadangi review nera - atbalansuoju 0.
Posted: 08 Oct 2009, 10:06
by xkuza
Smegenu neisuziantis - koks modelis sitos elektrickos, kaina?
Posted: 08 Oct 2009, 10:13
by zil130
Papliusuoju, ir viskas už subines.
Posted: 08 Oct 2009, 10:14
by tckd
xkuzai
http://quantya.com/
juliui mazas fliusiukas uz kaziliuna su cerka (bet pora simtu nefokusu galetum ir istrint)
Posted: 08 Oct 2009, 12:40
by zasiuks
Su ta salyga, kad darbe daug darbu, o fotografu dirbo rukstela, nes antra diena nereikejo vaziuot, tai ir nera viskas gerai sufokusuota, plius jis daznai fokusuodavo ne ten kur reikia
review bus netrukus
el. motociklai:
http://www.quantyabikes.co.uk/
Taip pat kiek maciau jau ir cempionatus tokiu elektriniu pradeda organizuoti.
Dar truputi lietuvisku nuotrauku
http://picasaweb.google.com/juliusjuo/R ... tions2009#
Ir dar nuotrauku:
http://picasaweb.google.com/juliusjuo/M ... zinejimas#