O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Va ir minusas uþ zyzimà
O tau pliusas. Sako kai musa atkisk kita skruosta [-o<
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…