Pirksiu enduro motocikla

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Harli yra save gerbianti istekejusi moteris, kaip tu apie ja gali sitaip kalbeti! :whipping:
+2/-14
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

mano amziuje pamirti viena raidele tai yra taip paprast
cross cojones PC
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Kai jau bus amzius tai is uzpakalio kacergoj siaudai byres! Nereikia cia sapalioti!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
simas1

Post by simas1 »

Gal trinkit sita tema, nes matau kad zmones is neturejimo ka veikti erezijas cia skeidzia... :partyman:
Eikit kasio geriau ziureti [-o<
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

kasio..
paskum pavalgyti cepelinu ir isgerti shvyturio?
tikra lietuva!

aplamai tai nesuprantu: tai tu nori endurkes ar ne?
as turiu viena
bet i kedus nekeisiu =;
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
Peace ДА!
simas1

Post by simas1 »

Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Post by dunse »

simas1 wrote:
Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Va ir minusas už zyzimą :la:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

plet, yra suzuki dr650 ant pardavimo!
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

efk0nas wrote:
Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Va ir minusas uþ zyzimà :la:
O tau pliusas. Sako kai musa atkisk kita skruosta [-o<
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

gonzas wrote:plet, yra suzuki dr650 ant pardavimo!
Lileikis parduoda savo DR650SE, nes nusipirko Harda ble
Dzūkų tankai nerūdija!
simas1

Post by simas1 »

dunse wrote:
simas1 wrote:
Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?
Skaitei kokio ieskau??
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Koks tau skirtumas ko ieskai, ziurek ka siulo!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Post Reply