Posted: 08 Sep 2009, 15:08
Harli yra save gerbianti istekejusi moteris, kaip tu apie ja gali sitaip kalbeti! 


Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?simas1 wrote:Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
Va ir minusas už zyzimąShadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
O tau pliusas. Sako kai musa atkisk kita skruosta [-o<efk0nas wrote:Va ir minusas uþ zyzimàShadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Lileikis parduoda savo DR650SE, nes nusipirko Harda blegonzas wrote:plet, yra suzuki dr650 ant pardavimo!
Skaitei kokio ieskau??dunse wrote:o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?simas1 wrote:Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek