Page 2 of 3

Posted: 08 Sep 2009, 15:08
by wundis
Harli yra save gerbianti istekejusi moteris, kaip tu apie ja gali sitaip kalbeti! :whipping:

Posted: 08 Sep 2009, 16:41
by Shadow
O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!

Posted: 08 Sep 2009, 16:45
by mindaugasa vol.2
mano amziuje pamirti viena raidele tai yra taip paprast

Posted: 08 Sep 2009, 16:50
by Shadow
Kai jau bus amzius tai is uzpakalio kacergoj siaudai byres! Nereikia cia sapalioti!

Posted: 08 Sep 2009, 17:11
by simas1
Gal trinkit sita tema, nes matau kad zmones is neturejimo ka veikti erezijas cia skeidzia... :partyman:
Eikit kasio geriau ziureti [-o<

Posted: 08 Sep 2009, 17:14
by mindaugasa vol.2
kasio..
paskum pavalgyti cepelinu ir isgerti shvyturio?
tikra lietuva!

aplamai tai nesuprantu: tai tu nori endurkes ar ne?
as turiu viena
bet i kedus nekeisiu =;

Posted: 08 Sep 2009, 17:16
by Yvl
aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!

Posted: 08 Sep 2009, 18:45
by simas1
Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek

Posted: 08 Sep 2009, 22:07
by dunse
simas1 wrote:
Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?

Posted: 08 Sep 2009, 23:06
by efk0nas
Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Va ir minusas už zyzimą :la:

Posted: 08 Sep 2009, 23:14
by gonzas
plet, yra suzuki dr650 ant pardavimo!

Posted: 09 Sep 2009, 08:54
by Shadow
efk0nas wrote:
Shadow wrote:O dabar apskritai as pasakysiu. Harli neberi. Yra vietoj Harli yra Shadow deka to kad W isbanino Harli.
Antra, nu kiek jus berasciai (mindaugasa ir Efkonas) rasysit a[ie mane vyriskaja gimine???? Vienas nedaraso s raideles, kitas pamirsta nedarasyt.
O apkritai moderatoriai manau turetu kelti visas Audrones su kedais i komposta!
Va ir minusas uþ zyzimà :la:
O tau pliusas. Sako kai musa atkisk kita skruosta [-o<

Posted: 09 Sep 2009, 09:29
by Dzuku_Briedzis
gonzas wrote:plet, yra suzuki dr650 ant pardavimo!
Lileikis parduoda savo DR650SE, nes nusipirko Harda ble

Posted: 09 Sep 2009, 10:42
by simas1
dunse wrote:
simas1 wrote:
Yvl wrote:aktublet, anas dar ir apie kashi shneka... von nx is frakcijos!
:D KASIS KASIS KASIS, Jo aisku kad domina, siulyk varijantus, kedu nesiulysiu bet lietuvisku pinigu jei sutarsim gal ir duosiu kazkiek
o kaip xrv750tWin Adventure sport? tinka?
Skaitei kokio ieskau??

Posted: 09 Sep 2009, 11:15
by Shadow
Koks tau skirtumas ko ieskai, ziurek ka siulo!