Page 2 of 2

Posted: 01 Sep 2006, 16:30
by Username
Renaz wrote:
Username wrote:
Renaz wrote:Pas mus tai nenaudojama. Kieme stroikes, ten nueik, gal ten kas pades.
tai tu ne stroikes dirbi??
Nu ne. O tu sunkvezimius parduodi?
Jeigu reikia, galiu parduot :)

Posted: 01 Sep 2006, 17:09
by mindaugasa
Username wrote:
mindaugasa wrote:
Username wrote: nu prie stroikiu! ar nenaudojama sunki technika pas jus ? :)
man reikes. kai pradesiu stroikes. ir baika pavesiu tuo paciu. bet man nedidcko (kur C kat. sueina) ir su buda, kad nesimatytu kas viduje.

edit: arba mikrobuso krovininio.

prekiaujat tokiais mazais?
yes sir! visos budos ir visokios C kategorijos irgi eina. Tau reikia turbut kokios dvigubos kabinos bortinio su tentu (yra tokiu chitru) !

O bet taciau gal tau ir nereikia to visai....? ka tu ten vienkartiniu atveju stroinsi?
vienkartiniu budu stroinsiu gyvenama budele. bet cia metai-kiti i prieki.
kad reiks pirkti krovinini transportely, tai faktas.
ir finansu komitetas sutinka.

Posted: 01 Sep 2006, 18:37
by Username
hmmmm.


nu gerai, nori tai nori :) Parupinsim tau viska kas geriausia :D