Posted: 22 Oct 2009, 13:23
da vis shventi? A Yama numazgojai po Pabrado?
drzet'as wrote:nebematau po svenciu
drzet'as wrote:nebematau po svenciu
drzet'as wrote:vakar 22 sukakojo![]()
Mocas dar neplautas nebuvo kada vesiu i birzu krasta ir kokioj upej numazgosiu
pirspiektyvus da nu!drzet'as wrote:vakar 22 sukakojo![]()
Mocas dar neplautas nebuvo kada vesiu i birzu krasta ir kokioj upej numazgosiu