Page 2 of 2

Posted: 22 Oct 2009, 13:23
by Ziune
da vis shventi? A Yama numazgojai po Pabrado?
drzet'as wrote:nebematau po svenciu :D

Posted: 22 Oct 2009, 13:32
by drzet'as
vakar 22 sukakojo :rock:
Mocas dar neplautas nebuvo kada vesiu i birzu krasta ir kokioj upej numazgosiu :D

Posted: 22 Oct 2009, 13:38
by Ziune
nu tak sveikinininimai nu!! :D :D :D

jopapa kai geras jausmus tikriausiai but dvamdvieju... :-k
drzet'as wrote:vakar 22 sukakojo :rock:
Mocas dar neplautas nebuvo kada vesiu i birzu krasta ir kokioj upej numazgosiu :D

Posted: 22 Oct 2009, 13:41
by wundis
pz.
is kur zinot? anketoj uzsirases b-day?

nors ir paveluoti, bet sveikinimai is ssk! :teeth:

Posted: 22 Oct 2009, 13:59
by tckd
drzet'as wrote:vakar 22 sukakojo :rock:
Mocas dar neplautas nebuvo kada vesiu i birzu krasta ir kokioj upej numazgosiu :D
pirspiektyvus da nu! :rock: tai kad jamake pusin neveztu!

Posted: 22 Oct 2009, 15:27
by gintaras13
Sveikinimai :rock: :rock: :rock: