Page 2 of 6

Posted: 10 Nov 2009, 10:22
by nepykit
inter wrote:Visapusiska pagarba bikeshop.lt! Kodel? Ogi uz tai, kad anie yra, siulo prekes dempinginem kainom, o nuo siandie dar ir Naujametes nuolaidas duod! Pavyzdys? Jus prasot pavyzdzio?!!
O kad ir universalus priekiniai keltuveliai, kurie su nuolaidom dabar ein po simtapem - jau pati is saves labai respektabili kaina uz genuine o ne samapalna produkta , nu!
O dabar reali dienos istorija: skambinu lokaliam sportinykui, zodziu taip ir taip ir lyg tarp kitko klausiu ar ans neturys priekinio keltuvelio uz nebrangiai. Pasirodo turi, cielus du, bet pardavimo kaina - aha, simtaspem ;-). Nu cia is mano puses parejo kas turejo pareit - "tai kad baik shope keltuveliai po simtapem. Nauji."
Telefonu girdejau kaip toks abstraktus posakis kaip "kaina ant skausmo ribos" kitoje ragelio puseje igauna kuna ir krauja... bet... bet po galais, as tiesiog velkuosi nuo visu situ kriziniu kainu :D! Man jos lyg nesibaigiancios Kaledos :D.

Tikiuosi bikeshop.lt kolektyvas ivertins sveikintina iniciatyva (jums pageidaujant taip pat galiu skirtingais vardais palikti panasaus stiliaus teigiamus irasus bikeshop.lt atsiliepimu skiltyje ir pagrindiniuose motociklinyku forumuose) ir issamiai informuos apie galiojancias VIP nuolaidas :thumbright:. Zvilgsnis i prieki, nesgi po Naujuju italui prisireiks nauju transmisiniu grandiniu ir zvaigzdiniu. :albino:
Ačiū už pagiriamąjį žodį. Iš tiekėju visada bandom išsimušti kuo geresnę kainą, ne tam, kad užsidėti 300% antkainį, o tam, kad jums gerbiamieji būtų pigiau. Daugelis jau žino, o tiems kurie ne - klausykit: MF nariams pas mus visada Kalėdinės nuolaidos, tik nepatingėkit kreiptis ;-)
Inter, iniciatyva tikrai sveikintina. Gerų žodžių niekada nebūna per daug. Ypač Lietuvoje, kur teigiami atsiliepimai dažniausiai pasilaikomi sau, o prabylama tik, kai gali ant kažko palot :)
Apie akcijas ir nuolaidas informuoti bei kitaip girti visur-kur sutikimą duodame. Išradę, kad tai duoda naudos, atsilyginsime procentais ;-)

Posted: 10 Nov 2009, 10:43
by mindaugasa vol.2
storms wrote:yra
Image
o turite, kur visa motocikla kabina uz vieno - majatniko tasko?
kaina?
aciu

Posted: 10 Nov 2009, 10:54
by Username
storms wrote:yra
Ir ile kashtujet toks priekinis keltuvas su visom sitom kaledinem nuolaidom?

Posted: 11 Nov 2009, 08:09
by stafas
Tai kaip ten su ta kaina ????

Posted: 11 Nov 2009, 10:42
by nepykit
stafas wrote:Tai kaip ten su ta kaina ????
Kainą Userneimas gavo PM'u :)
Akcijinė kaina su 20% nuolaida - 310 Lt.

Posted: 11 Nov 2009, 22:47
by M`BaubZ
o aš - savam stiliuje - pasipiktinsiu:

vos spėjau užsakyt užsakymą pabrangintomis kainomis,
jie, matai, kalėdines nuolaidas daro! būtent toms prekėms,
kurias pirkau. o toms, kur dar pirksiu - nedaro!

KUR TEJSIBE GIVENIME???/

Posted: 12 Nov 2009, 00:40
by nepykit
M`BaubZ wrote:o aš - savam stiliuje - pasipiktinsiu:

vos spėjau užsakyt užsakymą pabrangintomis kainomis,
jie, matai, kalėdines nuolaidas daro! būtent toms prekėms,
kurias pirkau. o toms, kur dar pirksiu - nedaro!

KUR TEJSIBE GIVENIME???/
Labas,

Parašyk į PM arba paskambink +370 647 00011, paspręsim problemą.

Posted: 12 Nov 2009, 09:24
by efk0nas
Man reik akumo kapliašakui (2006 zx10r) ir GALBŪT neukto stikliuko (kad jau searchas neveikia, klausiu čia).

Prašom paviešinti kainas.

P.S. Duodu po dvacoką už abu?

Posted: 12 Nov 2009, 09:46
by nepykit
efk0nas wrote:Man reik akumo kapliašakui (2006 zx10r) ir GALBŪT neukto stikliuko (kad jau searchas neveikia, klausiu čia).

Prašom paviešinti kainas.

P.S. Duodu po dvacoką už abu?
Labas,

Taip, nuo akcijų gausos searchas kartais pastreikuoja.
Duodu link'us:
http://www.bikeshop.lt/product_info.php ... ts_id=4624 (smarkiai niauktas) - 149 Lt
http://www.bikeshop.lt/product_info.php ... ts_id=4444 (šiek tiek niauktas) - 149 Lt
http://www.bikeshop.lt/product_info.php ... ts_id=4314 (mandrai niauktas) - 269 Lt

Išsamiau PM'u tuoj.

Posted: 05 May 2010, 15:50
by mindaugasa vol.2
labadiena,
radau tulo efkuno tema
kuria pasinaudodamas
isreiskiu padeka bikeshopo kolektyvui
be eiles kitu pavyzdziu
paskutinis pavyzdys butu ngk zvakes paieskos
apemusios respektabilius motodaliu kioskelius, respektabilius, maziaus respektabilius ir visai anoniminius fizinius asmenis..
rezultatas = 0
nera
bikeshopas pagal pirma skambuti sako "yra"
nu kay?!

Posted: 05 May 2010, 22:16
by Ziune
skaitau turiu pasisakyti taippogis,
uzejau shian tiesiai BS sklepan ale kuprines pirkti.. sedziu dabar ant lovos ir kambinuoju "us20" + "R15" + Cube pocket + us10 + Hydro3 + ....
a reikejo kuprines... :rock:

Posted: 06 May 2010, 07:41
by storms
hahaha
pripazinkit - pirkti jega
vartokitvartokitavartokitvartokitvartokit
gerus daigtus pitrkti dar labiau jega
bikeshop.lt bikeshop.lt bikeshop.lt bikeshop.lt bikeshop.lt bikeshop.lt

Posted: 06 May 2010, 08:50
by tomasn
mane vis dar nervina, kad mano kriega kupriakas vis dar baikshope. bet laikaus kita vertus :roll:

Posted: 06 May 2010, 08:55
by storms
kodel naudoji vienaskaita?

Posted: 06 May 2010, 09:12
by tomasn
yra keli baikshopai?