Page 2 of 3

Posted: 30 Nov 2009, 21:59
by didzhej
sian uzpildziau laimet.
mindazas zadejo, kad jis nelaimedavo, bet laimejo kazka ten 98.... tai va, as bandau db, jei nelaimesiu, eisiu pirkt ka nors, ledu banke ir suvalgysiu per viena karta. bet ikalbejo demonai, pasidaviau!

Posted: 03 Dec 2009, 12:55
by xkuza
Katras laimejot?

Posted: 08 Dec 2009, 12:17
by mindaugasa vol.2
gerb. p. Interai, blia!
daj, neuzlaikom m1? orai leidzia ir ypareigoja. bukiskes taip pat.
kada test rideautas?

Posted: 13 Dec 2009, 19:25
by inter
Pirminyke, nuo raidauto primygtinai siulau susilaikyti iki pliusines temperaturos. Vakar minkiau suskio gazo rankena, nu kokius 10km gal viso labo, bet nulipes jau galejau nusiciurksti ledo kubeliais. Eina peklon tie zieminiai raidautai... :chain:

Posted: 18 Dec 2009, 20:29
by Dainius
kazka laimejo didzhej =D>
kas dar randa save?:
http://www.yamaha-motor.se/Images/T-shi ... 345288.pdf

Posted: 18 Dec 2009, 20:33
by efk0nas
Ir W laimėjo :)

Patiko pozicijos nuo 48 iki 54. O ir šiaip pilna "lietuviškų" pavardžių :-k

EDIT: ar tai, kad sąraše nėra nei vieno žmogaus iš Kauno, reiškia, kad jau reikia važiuot į Savanorius daužyt Yamanos langus už anketų nepristatymą? :chain:

Posted: 18 Dec 2009, 20:36
by sai
cia rodo, kad vilniaus filialas gerai dirba :) o gavo visi :)
mindazui pliusas
aciu

Posted: 19 Dec 2009, 23:31
by didzhej
oba t-shyrtz.
cant belyv

Posted: 20 Dec 2009, 00:28
by El Traxo
heh, nauju trikotažu džiaugiatės? O ką lošėt?
Unikalią, Valentino Rossi R1 motociklo kopiją laimėjo vilnietė Justina Vilimaitė :loser:

p.s. visi buvot labai arti to :D
p.p.s. Zachaževskiai garderobą atsinaujino pa polnoj - 7 maikutės =D>

Posted: 20 Dec 2009, 02:21
by xkuza
Juodas juodas pavydas, kaip smala. NEt sirdi skauda ](*,) ](*,) ](*,) galejo ne lietuve bent laimet, o bicas su kiausiniais, pvz pirminykas.. Nors ziurekit autopliuse uz 20 k. bus pardavime, jei ner uber sutarciu su dyleriu:}}

Posted: 20 Dec 2009, 11:45
by efk0nas
Man tai ne pavydas, o pyktis ant kavensko dylershipo. Gonzai?

Posted: 20 Dec 2009, 11:53
by gonzas
o ka ash...........

ash budamas saziningas, tai net nedalyvavau sitam zaidime, nes yamanoj nedirvu ir blato neturiu.

ish Kauno yra pora zmogu. ish Klaipedos irgi ner skaityk nieko.

Posted: 20 Dec 2009, 12:33
by didzhej
V.Yamaham tai kaip dejo, tai dejo... pakvietima dalyvaut gavau i visus du emailus!!!

Posted: 20 Dec 2009, 13:27
by tckd
viskas nupirkta!
djau kiek mokejai uz maike!!? prisipazink graziuoju aaa?? apsivilksi jamana majke ir leksi su dukakiu? :helmet:

Posted: 20 Dec 2009, 16:04
by didzhej
kalediniu dovanu jauciu bus, kai kam :)
aisku labai malonus faktas laimet.
bet siandiena tikrainau zmonos teleloto bilieta.
o ten tuscia... ir siaip, visada buna tuscia.
tai bandau pasitenkinti maike, kuria baisiai didziuojus!

dj-iojuos!
:D