Page 2 of 2

Posted: 26 Nov 2009, 18:00
by cosmoz
tik neduok numerio!!! įtrauks tave į tą liūną, o mums reiks važiuot po to tavęs gelbėt :surrender:

Posted: 26 Nov 2009, 22:52
by tckd
tai kad varna benrods daugiau 80 nevaziuoj
kartu vaziuot nebent wre isemus 4 ir 5 begius :-$

Posted: 26 Nov 2009, 23:25
by zhaltas
tai vo ir baigiasi rimtumas.. vyrai, vyrai, o kai vaziot - tai bibis!
rimti vyrai vazioje! :rock:

Posted: 27 Nov 2009, 12:27
by didzhej
varna 85 eina. nereikia cia imt proto!!! :)
o siaip, na vse 100 ant 85 lekt, tai turbut 10 min palekciau :)

Posted: 07 Dec 2009, 12:35
by drzet'as
O buvo taip

Pajudam ryte apie 6 is seskines isvaziavus is vilniaus uzpuola lietus , pradeda kankinti nerimas kad diena bus salta ir su nuotykiais ...
Tik atvaziavus i starto vieta jau skambina ir Laura ir klausia kur birzai ko veliuojat kas vyksta , visi saukia visi skuba iki starto tipo 20 min .
Gr1 startuoja softai pirmos balos man rodos is ju niekas is pirmo karto taip ir nepadare skendo visi ;D
Mes startuojam pries paskutiniai as Wr450 draugas su lc4 640 vaziuojam kiaurai , bet paskutinej baloj draugas daro salto lc iki karbo vandeny griztu traukiam prarandam 3 min liekam 3vietoj ;]

Isvaziuojam i miskus drauga uzpuola girininkas vos nenutrenkia su savo dzipu saukia vaziuokit i karjera :D

Vaziuojam sufotkinam taskus , jau laukiu tasko X nes miegas eina pakatuskes grynos privaziuojam X'a sako du jau paskendo ;D
Nieko pravaziuojam be vargo ;] vandens su lyg motoro virsum.
Kelione tesiasi ,salta stojam i degaline nes reik kuro ir Z9 :rock: visur visko prisipyle pasiekiam Taurage laukiam pirties :D
Viloje susitinkam su keliais pazhystamais nuo Pabrado , vel dedam zaliu pirtis kepsniais viska gerai.
Antra diena visi rubai slapi nesinori net rengtis davaziuojam GR2
Sako bus misko kirtimas su vandeniu dziaugiames lekiam , kartais stoju laukiu Lc kazkur stringa paskutine bala Lc skesta viska uzpila vandeniu finisuoja su vyru pagalba Sugaise 25min .
Lc tempiau apie 800m ant troso su Savo wr'u gaila neturiu foto , nes vaizdas kaip jis po to atrode =D>

Patiko Abu Gr'ai
Kareiviu paligonas ;] pries taurage
Nemunas kaip upe
Slaitai prie nemuno (prabandziau qvadu trasa kol draugas gulejo , nes pavargo)
Jurbarkas nes buvau pirma kart ;D

Nepatiko

Biskuti pakatuskine trasa ;[]
Kad teko lekti per miesto centra ir stoveti prie sviesaforu.
neleido moco i jura ;[ , nors du BMW ir pasatas davesi pleze.

Gaila

Didzhej kad susisrgo ;D


Komanda Birzai yra dekingi :chain:

Posted: 07 Dec 2009, 12:54
by El Traxo
drzet'as wrote:Lc tempiau apie 800m ant troso su Savo wr'u gaila neturiu foto , nes vaizdas kaip jis po to atrode =D>
draugas?

Image

Posted: 07 Dec 2009, 13:28
by zil130
:lolol:
Draugas šūdo kaip reikiant atsikando

Posted: 07 Dec 2009, 14:05
by zhaltas
El Traxo wrote:
drzet'as wrote:Lc tempiau apie 800m ant troso su Savo wr'u gaila neturiu foto , nes vaizdas kaip jis po to atrode =D>
draugas?

Image
cia as :evil:

Posted: 07 Dec 2009, 14:07
by tckd
zhaltas wrote:cia as :evil:
ajnanannan bet tai is kur tiek sudo Paiimt? [-o< :ANAL:

Posted: 07 Dec 2009, 14:08
by gonzas
tckd wrote:
zhaltas wrote:cia as :evil:
ajnanannan bet tai is kur tiek sudo Paiimt? [-o< :ANAL:
nu atvaziuok i Kauna, parodysiu :)
tai yra, vaziuojam kartu :)

Posted: 07 Dec 2009, 14:13
by wundis
nepatiko vieta su girinyku :-k

Posted: 07 Dec 2009, 14:15
by Dzuku_Briedzis
Iskaitant, kad Stasys (Motodiada) 6-dieni sake: "pas mus cia 2 savaites lijo, o tik siandien ne".. Tai nenuostabu, kad purvo bisky buvo

Posted: 07 Dec 2009, 14:25
by didzhej
vakar buvau klp,
labai daug moto technikos grizinejo priekabose. beveik visi atrode labai panasiai :D kam galejau mirksejau avariniais.