Page 2 of 17

Posted: 26 Jan 2010, 18:33
by didzhej
is patirties- nulupant tu paciu dazu nelieka.
arba reikia ir lupti kazkaip kitaip

siaip buvo masina visa isklijuota, buvo lipdukas su nuotrauka ir visa masina "clarion" "zaibavo trasoje :)

Posted: 26 Jan 2010, 18:35
by storms
yra speshl 3m pleve auto pritaikymui
+aisku turbut lupa su fenu

Posted: 26 Jan 2010, 18:39
by didzhej
ateinanciam sezonui dar turime "skyle"? ar kazka girdejau negerai?

Posted: 26 Jan 2010, 19:20
by gonzas
taigi turejo ultra vires savo auksine daewoo :)

kazkokiam kaime nufizdino kalpokus, galvojo auksiniai.

tai buvo kokiais 96 metais

Posted: 04 Apr 2010, 00:33
by inter
Labdien, gimtasai kampeli.
Pavasaris. Ach, pavasaris. Dolcemoto ima ir paskelbia apie trackdaysus ir staiga supranti, kad jau beveik būtų galima smaugt, bet laikinai nėra kuom. Šiuom lyriniu nukrypimu pereinam prie techninės dalies - suskio :albino: gaivinimo. Nes visi žino tiesą - kas suskio :albino: neužmuša, padaro stipresniu!
O atidūs skaitytojai prisimena, kad sezoną mes uždarėme sustiprėdami Parnu antrąjame posūkyje :D .
Atminties atgaivinimui:
Image
Atrodo visai neblogai, bet nuėmus tvarščius...
Image
Image
Image
Image
Smulkmenėlė, bet atrodo vistiek teks išmokti stiklo audinio klijavimo gudrybių. Kurių pasirodo visai nėra - klijuoji ir tiek. Bet gal apie viską iš pradžių.

1. Interneto geltonieji puslapiai rekomenduojama nušveisti pažeistą vietą 20-30mm atstumu nuo pažeidimo. Taip pašalinami dažai ir sušiaušiamas paviršius. Dar rekomenduojama išpjauti pažeistą vietą taip pašalinant galimai susidariusias tempimo jėgas. Aš šią rekomendaciją ignoravau.
2. Pasiruošiame klijavimo darbams. Tam jums reikės:
- žirklių, stiklo audinio karpymui
- stiklo audinio remontinio komplektuko iš senukų, kuriame derva, kietiklis ir gabaliukas stiklo audinio. Mano darbams užteko vieno tokio komplektuko.
- teptuko dervos tepmui
- mentelės dervos ir kietiklio išmaišymui
- medicininių pirštinių
- lipnios juostos ir popieriaus spoilerio "trūkstamos" dalies suformavimui
3. Aha, tai dabar iš gerosios pusės popieriaus ir lipnios juostos arba tiesiog lipnios juostos pagalba suformuojame "trūkstamas" dalis. Ši dalis paveiksliukais, deja, neuždukomentuota. Bet tai pasitelkit vaizduotę, nu.
4. Sukarpome stiklo audinį į reikiamų formų lopinėlius.
5. Sumaišome dervą ir kietiklį reikiamomis proporcijomis, berods 100:3. Patarimas - maišykite nedidelėmis porcijomis, kadangi po 20 minčių ta derva iš tiesų pradeda stingti ir veltis.
6. Teptuku užtepame dervą ant blogosios pusės ir palaukiame kol ji pradės stingti. Arba galime nelaukti. Bet geltonieji interneto puslapiai rekomenduoja palaukti.
7. Dedame stiklo audinio lopinėlį. Jis limpa prie užteptos dervos sluoksnio. Iš viršaus teptuku tepame dervą. Bet ne šiaip tepame tepimo būdu, o "baksnojame". Baksnojimas neleidžia stiklo audinio lopinėliui nuslinkti į šoną arba susiraukšlėti, prispaudžia prie pagrindo ir išstumia oro burbuliukus, jeigu tokie kartais susidaro.
8. Vėlgi, palaukiame kol derva pradės stengti ir kartojame 7 punktą tiek kartų, kiek jums pasirodys būtina. Nuo to priklausys uždėto "lopo" storis. Įtrūkimams neutralizuoti nekritinėse vietose man pakako 3 sluoksnių, o atstatinėjant trūkstamus paviršius - 6-8 sluoksnių.
9. Viskas. Spoilerius paliekam džiūti ir einam gerti kavos. Dervų kietėjimas priklauso nuo kietiklio procento mišinyje, aplinkos temperatūros ir t.t. Aš į garažą sugrįžau po 24 valandų (išplaukit teptuką skiedikliu ar dar kuo nors, jeigu jį norite dar kartą naudoti!). Nuimam lipnios juostos/popieriaus formą iš gerosios pusės ir apžiūrim rezultatą. Jeigu pastebite nelygumų, jų galite atsikratyti glaisto dėka ruošiant dažymui, arba vėl imkit į rankas teptuką, stiklo audinį ir... na, jūs jau žinot ką su tuo gėriu daryti :D .
Jou, rezultatas jūsų teismui:
Image
Image
Image
Image
Na ir žinoma, darbinis komplektukas rankdarbių skyreliui.
Image

Sekanti stotelė - dažytojo kioskelis. :D

:albino: :albino: :albino:

i

Posted: 04 Apr 2010, 10:06
by M`BaubZ
gražus surašymas, tokie ir turėtų būti tech kampeliuose, ne tei kai pas mane...
+1

beje,

**-=VELYKINĖ KLABOS VALANDĖLĖ=-**

anot dlkž, stengti bendrinėj kalboj reiškia pajėgti, valioti, bet nereišia stingti.
valstybinė lietuvių kalbos komisija rekomenduoja naudoti žodžius, kaip prilauso,
ir patiems neišsigalvoti.

Posted: 04 Apr 2010, 10:59
by El Traxo
pliusas darbščiųjų rankų būreliui. :jerkit:

Q:O su kuo šlifavai?

Posted: 04 Apr 2010, 11:17
by Lucas
O derva neprilimpa prie popieriaus iš kurio yra suformuota trūkstama dalis? Ar tiesiog popierius vėliau elementariai yra pašalinamas su škūrke?

Posted: 04 Apr 2010, 12:11
by mindaugasa vol.2
kaip ir visuomet, komiksas isamus ir iliustruotas
beje, pastebejau, kad tamista naudojote ta palaidai suvelta audini. geriau negu nieko
taciau, jei norime stiprumo, tai perkame normalu austa audini (ju ten dar milijonas rusiu pagal tankuma ir t.t.) ir ji naudojame armavimui. tik kuo tankesnio audimo, tuo sunkiau formuojasi nelygios vietos.
as tamistos nudroztas vietas, kaip kritines, armavau kevlaru.

Posted: 04 Apr 2010, 22:14
by inter
Labavakara.
Ačiū skaitovams, kad užsukate ir skaitote. Taip pat tūkstantis padėkų už pasiūlymus, rekomendacijas ir klausimus. Ypač dėkojame šiems:
- M`BaubZ, už akis badančios stiliaus klaidos demaskavimą (atsižvelgta ir pataisyta!);
- Mindaugasa už naudingus techninius patarimus. Kevlaras, sakai? Tai neperšaunamas? Skaitai vistik šautų, jei nestotum?
Bet šiaip tai taip, storesnis audinys daugelyje vietų būtų paspartinęs klijavimo procesą. Naudojom ką po ranka turėjom, o turėjom tik INTER Troton (nu kay pavadinimas!) produkciją.
- El Traxo už pirmą klausimą. Naudojau švitrinį popierėlį. Grūdėtumo nepasakysiu, bet tokį rupesnį, su juo greičiau.
- Lucas už antrą klausimą. Tikėjausi, kad teks šalinti su škūrke, bet kaip nekeista, viskas labai gražiai nusilupo. Galbūt dėl lipnios juostos (naudojau popierinę) lipnaus sluoksnio? :-k

Na kągi, tęsiam toliau. Kaip žinia, kartais lietuviškos krizinės kainos perspjauna net ebėjines. Taip mano rankose vos už 140Lt atsidūre kiaušinio formos priekinis ratlankis. Tiesinimas pakainavo dar 140Lt, bet užtat atgavau tiesutėlį ratą su poliruotu "lipu", kaip dabar madinga sakyti JDM scenoje. Ir dargi gavau garantiją, tiesa tik žodinę, kad sportui šitas ratlankis dar ir kaip tinkamas. Sakė Šaras pas jį taip pat tiesina ratus, tik jo būna dar baisesnės būklės - gabalais. Oj jau tas legendinis OEM suzukiu ratlankiu tvirtumas. Bet štaigi jums galutinis rezultatas:
Image

:albino: :albino: :albino:

Posted: 04 Apr 2010, 22:46
by Vito
Skaitau pas tave labai dideli cojones, kad lakstai su tiesintais ratlankiais.

Posted: 04 Apr 2010, 22:56
by mindaugasa vol.2
susukio ratlankiai :tonqe:

edit: dar turiu koki 1+m2 normalaus audimo stiklo audinio. jei raiks, pasidalinsiu

Posted: 04 Apr 2010, 23:04
by inter
Konkrečiai šic bus naudojamas su lietaus padangų komplektu, ant šlapios dangos visuomet atsargiau smaugiasi, apkrovos atitinkamai mažesnės. Bet šiaip tai jo, šiais metais pas mus ir vėl nusimato supercheapeconomystyle rejsing :D.

Posted: 05 Apr 2010, 21:13
by nitruxa
labai butu idomu suzinot kur cia tep tiesina :)
"velykinis" rideout'as nelabai pasiseke... sulanksciau abu ratlankius vos isvaziaves is lazdynu... ](*,)

Posted: 05 Apr 2010, 21:52
by inter
Bet tai nesakyk, Velykoms net du kiaušiniški ratlankiai. Kažkaip netgi visai į temą. Jei dar taip kelininkai kompensuotų išlaidas...
Justiniškių gale, geležinių garažų kompleksas. Adreso nepamenu, bet jo ten gal askritai nėra. Skambink kontaktiniu telefonu 865412917, išaiškins kaip privažiuoti.