Page 2 of 3

Posted: 17 Sep 2006, 20:49
by Username
mindaugasa wrote:haydenas maladiec, nevaryt an jo!
isivesk eurosporta ir pamatysi kame jis "maladec" :)


jau kas kas bet toks "lenktynykas" nevertas champo anei biski, lucky guy ir tiek.

Posted: 17 Sep 2006, 22:38
by mindaugasa
Username wrote:
mindaugasa wrote:haydenas maladiec, nevaryt an jo!
isivesk eurosporta ir pamatysi kame jis "maladec" :)


jau kas kas bet toks "lenktynykas" nevertas champo anei biski, lucky guy ir tiek.
MA-LA-DIEC! MA-LA-DIEC!

Posted: 17 Sep 2006, 22:40
by Username
:mrgreen: :mrgreen:



:la:

Posted: 17 Sep 2006, 22:41
by mindaugasa
nuva! matai, kaip neskauda sutikti, kad haydenas maladiec! paskum kitu, kur maladiec, jau nepamenu...

Posted: 17 Sep 2006, 22:45
by Username
nifiga jis ne maladec!


ne ir taskas.


[-X :D

Posted: 17 Sep 2006, 22:46
by mindaugasa
Username wrote:nifiga jis ne maladec!


ne ir taskas.


[-X :D
nesikarshchiuok. sekanti karta mokysimes prisipazinti, kad k6 valyt. bus lengviau!

Posted: 17 Sep 2006, 23:56
by Username
Nulinis progresas, nei Haydenas valina nei K6 valina. Ir be temperaturos!

Nepriot :mrgreen:

Posted: 18 Sep 2006, 09:53
by mindaugasa
haydenas valina, kiek leidzia jo vezamas handikapas pries pedryla like konkurentus.
ir slaidina.

Posted: 18 Sep 2006, 10:18
by Username
pedryla ji daro. o slaidina rossis ir dukaciai

Posted: 18 Sep 2006, 10:37
by mindaugasa
Username wrote:pedryla ji daro. o slaidina rossis ir dukaciai
haydenas savo laiku karjera dare dirt ovaluose: 160mph tiesiojoje ir mocas be stabdziu. taigis, slaidu klausimais rossis galetu nusipirkti konsultaciju pas haydena.

Posted: 18 Sep 2006, 10:57
by Username
nemaisai kartais su edwardsu? nes anas tai ir champo titulu dirte prisirinko, deja tai nepadejo jam nei kiek motogp :) nes motogp slaidai buna kitokie, tokie kokius rossis daro. Tokie kurie veikia :)

haydeno slaidai neveikia, stabiliai 4-5 vietos :)

Posted: 18 Sep 2006, 11:07
by mindaugasa
Username wrote:nemaisai kartais su edwardsu? nes anas tai ir champo titulu dirte prisirinko, deja tai nepadejo jam nei kiek motogp :) nes motogp slaidai buna kitokie, tokie kokius rossis daro. Tokie kurie veikia :)

haydeno slaidai neveikia, stabiliai 4-5 vietos :)
edwardas kazkur krose varo, o haydenas dirt ovaluose.

Posted: 18 Sep 2006, 21:54
by Username
Imetu picsa :


Image


:D

Posted: 19 Sep 2006, 00:14
by mindaugasa
ehehehee!! :mrgreen:

Posted: 19 Sep 2006, 07:39
by w919
man tai keista kad visgi kazkur tupi kazkokie hateriai, kuriem jiem idomu uzimt savo smegenis svarstymais "kas ka atp*sa", vadint pasaulio auksciausio lygio varzybose pirmaujanti raideri nevykeliu, piest (uploadint i frakcija) plakatus... nu ka as zinau... :)