Page 2 of 3
Posted: 17 Sep 2006, 20:49
by Username
mindaugasa wrote:haydenas maladiec, nevaryt an jo!
isivesk eurosporta ir pamatysi kame jis "maladec"
jau kas kas bet toks "lenktynykas" nevertas champo anei biski, lucky guy ir tiek.
Posted: 17 Sep 2006, 22:38
by mindaugasa
Username wrote:mindaugasa wrote:haydenas maladiec, nevaryt an jo!
isivesk eurosporta ir pamatysi kame jis "maladec"
jau kas kas bet toks "lenktynykas" nevertas champo anei biski, lucky guy ir tiek.
MA-LA-DIEC! MA-LA-DIEC!
Posted: 17 Sep 2006, 22:40
by Username
:mrgreen: :mrgreen:

Posted: 17 Sep 2006, 22:41
by mindaugasa
nuva! matai, kaip neskauda sutikti, kad haydenas maladiec! paskum kitu, kur maladiec, jau nepamenu...
Posted: 17 Sep 2006, 22:45
by Username
nifiga jis ne maladec!
ne ir taskas.
[-X

Posted: 17 Sep 2006, 22:46
by mindaugasa
Username wrote:nifiga jis ne maladec!
ne ir taskas.
[-X

nesikarshchiuok. sekanti karta mokysimes prisipazinti, kad k6 valyt. bus lengviau!
Posted: 17 Sep 2006, 23:56
by Username
Nulinis progresas, nei Haydenas valina nei K6 valina. Ir be temperaturos!
Nepriot :mrgreen:
Posted: 18 Sep 2006, 09:53
by mindaugasa
haydenas valina, kiek leidzia jo vezamas handikapas pries pedryla like konkurentus.
ir slaidina.
Posted: 18 Sep 2006, 10:18
by Username
pedryla ji daro. o slaidina rossis ir dukaciai
Posted: 18 Sep 2006, 10:37
by mindaugasa
Username wrote:pedryla ji daro. o slaidina rossis ir dukaciai
haydenas savo laiku karjera dare dirt ovaluose: 160mph tiesiojoje ir mocas be stabdziu. taigis, slaidu klausimais rossis galetu nusipirkti konsultaciju pas haydena.
Posted: 18 Sep 2006, 10:57
by Username
nemaisai kartais su edwardsu? nes anas tai ir champo titulu dirte prisirinko, deja tai nepadejo jam nei kiek motogp

nes motogp slaidai buna kitokie, tokie kokius rossis daro. Tokie kurie veikia
haydeno slaidai neveikia, stabiliai 4-5 vietos

Posted: 18 Sep 2006, 11:07
by mindaugasa
Username wrote:nemaisai kartais su edwardsu? nes anas tai ir champo titulu dirte prisirinko, deja tai nepadejo jam nei kiek motogp

nes motogp slaidai buna kitokie, tokie kokius rossis daro. Tokie kurie veikia
haydeno slaidai neveikia, stabiliai 4-5 vietos

edwardas kazkur krose varo, o haydenas dirt ovaluose.
Posted: 18 Sep 2006, 21:54
by Username
Imetu picsa :

Posted: 19 Sep 2006, 00:14
by mindaugasa
ehehehee!! :mrgreen:
Posted: 19 Sep 2006, 07:39
by w919
man tai keista kad visgi kazkur tupi kazkokie hateriai, kuriem jiem idomu uzimt savo smegenis svarstymais "kas ka atp*sa", vadint pasaulio auksciausio lygio varzybose pirmaujanti raideri nevykeliu, piest (uploadint i frakcija) plakatus... nu ka as zinau...
