Page 2 of 9

Posted: 01 Mar 2010, 09:22
by tckd
nu indomiai ir leke debesimis ir finisai ir crashai pagerinti ir biagis ne trecias tai motodzypy tai rukys skaityciau..

supersport nezejau ir siaip nepridele, bet tai ziu tik vienas vaziavimas, anei frakcijos populiariausio motociklo anei r6, kas kur kodel?

Posted: 01 Mar 2010, 09:32
by mindaugasa vol.2
bet tai valyt tik gikseris ir dukati

Posted: 01 Mar 2010, 09:47
by Username
Su WSBK sunku pasakyti koks bus sezonas. Etapu, o tiksliau paciu gonkiu yra net 26, ir priesingai negu Motogp kur tendencijos gana aiskios po pirmuju keliu startu, cia viskas gali zenkliai pasikeisti sezono eigoje.

Kad ir praeitais metais Haga sezona pradejo labai stipriai o poto atsirado ivairiu netiketumu pasikeitimu ir pan.

Posted: 01 Mar 2010, 11:28
by mindaugasa vol.2
hehe, praeito sezono pradzioje komentatoriai sake, kad hagai leido valgyti. hehe, mol. fitneso treneris buvo uzspaudes haga, kad svori nenormaliai maza laikytu. kaip atvirkstinis efektas buvo nuolatine prasta nuotaika ir t.t.
paskum leido valgyti. haga pradejo bajeruoti, mergom sijonus kilnoti ir vaziuoti.

Posted: 01 Mar 2010, 11:38
by Username
Gaila kad si sekmadieni, per warmpupa, albinas rubensas xzauchzas pirmame posukyje 250km/h greiciu piso hagai i sikna ir abudu pavare akujena kresha. Po kurio ivykio herojus nebegalejo net vaziuoti gonkese, o japonui buvo "biski" sumushta ranka. Po pirmu gonkiu minejo kad i lenktyniu pabaida painkilleriai jau nelabai veikdavo ir budavo sunku kazka padaryti. Ziuresim kaip jam seksis si sezona isvengti kokiu tai traumu nes tai itakoja rezultatus trasoje.

Posted: 01 Mar 2010, 12:11
by mindaugasa vol.2
Username wrote:Gaila kad si sekmadieni, per warmpupa, albinas rubensas xzauchzas pirmame posukyje 250km/h greiciu piso hagai i sikna ir abudu pavare akujena kresha. Po kurio ivykio herojus nebegalejo net vaziuoti gonkese, o japonui buvo "biski" sumushta ranka. Po pirmu gonkiu minejo kad i penktyniu pabaida painkilleriai jau nelabai veikdavo ir budavo sunku kazka padaryti. Ziuresim kaip jam seksis si sezona isvengti kokiu tai traumu nes tai itakoja rezultatus trasoje.
bet komentatoriai pasakojo, kad haga zvenge ziuredamas kresho pakartojima.
gal jam patiko?
beje, yra kur nors iraselis?

Posted: 01 Mar 2010, 12:41
by inter
Skaitau gontkės neblogos buvo, apsimokėjo keltis naktį žiūrėt gyvai. Tik va ko nesupratau, tai kaip po pirmų gontkių 12 ratų vaizdas staigiai peršoko į apdovanojimus. Belieka Y prapliusuot už piratinį įrašą.
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai valyt tik gikseris ir dukati
Nekurios personos iš anksto tai numatė ir dar prieš keletą metų atitinkamai susikomplektavo inventorių - akį džiugina vien valinantys egzemplioriai! Neįsivaizduoju kaip jaustis turint kawa. O hondų galvos ir guoliavietės nelaiko... :heyyou:

Posted: 01 Mar 2010, 13:27
by Username
Jep, tie kurie prisipirko WSBK Specifikacijos Kawasakiu, turetu grauztis nagus kad nevalina ](*,)

Posted: 01 Mar 2010, 13:37
by tckd
Username wrote:Jep, tie kurie prisipirko WSBK Specifikacijos Kawasakiu, turetu grauztis nagus kad nevalina ](*,)
nu iki atbojniku daskrenda :rock:

Posted: 02 Mar 2010, 07:27
by mindaugasa vol.2
beje, zurnaliugos rekia, kad sb baikai tur daugiau torko negu motogp tarataikos. o padangeles tai shudinesnes.
gaila, kad vermeulenas nusivoze abukart. sveikas liko?

Posted: 02 Mar 2010, 08:33
by Username
Tikiu nes kubatura didesne ir rpm padaro maziau, tai sumoje ir torko yra. Aisku pas juos ir svoris didesnis todel kg/nm santykis sumoje gal ir nera geresnis.

Posted: 02 Mar 2010, 09:01
by prodriver
mindaugasa vol.2 wrote:beje, zurnaliugos rekia, kad sb baikai tur daugiau torko negu motogp tarataikos. o padangeles tai shudinesnes.
gaila, kad vermeulenas nusivoze abukart. sveikas liko?
O tai kodel padangeles sudinesnees ?? :-k Taigi superbike varo su slikais kuom anie skirias nuo moto gp sliku ?

Posted: 02 Mar 2010, 09:16
by mindaugasa vol.2
saras taip pat su slikais varo. kaip motogp.
sbk naudoja kontrolines padanges
o motogp varo kiekvienam suoguotam jaunuoliui pagal nora pagamintas padanges

useraneimai: as del torko parasiau todel, kad gal sudinokai gaunasi po motogp pavaryti. gal sbk padange nuraut yra paprasciau?

parasom kaip expertai

Posted: 02 Mar 2010, 10:12
by Username
Nu traction controlas yra ir sbwk, bet aisku jis nera toks komplikuotas ir sudetingas kaip motogp.Cia kalbant labiau apie elektronika.

Beje apie elektronika, tai mr. elbowz sake mazdaug tokius bendrinius skirtumus:

AMA - sureguliuoji kompa, mapus visai trasai.
WSBK - sureguliuoji visai trasai ir dar kiekvienam begiui atskirai.
MotoGP - suregliuoji visai trasai, kiekvienam begiui ir kiekvienam posukiui atskirai.

Tai tiesos yra tame jog pas MotoGP maziau reikia vargti del padangu tausojimo, bet velgi yra kruva visokiu niuansu ir be padangu tausojimo.Vistiek wsbk tai visai kita serija ir reikia laiko pripratimui prie vaziavimo ant ribos.Ypac kai eina gonke ir verda viskas

:)

Posted: 02 Mar 2010, 10:26
by mindaugasa vol.2
spiesas praleido:

NMSF - koki kompa?