Page 2 of 6
Posted: 16 Mar 2010, 16:00
by mindaugasa vol.2
Username wrote:As tai galiu pasakyti kad matalinimui amzius nikliutis! Viena karta mane praveze ant galines sedynes 75m jaunolis tai pasakysiu kad posukiuose ne pristabdo o kaip tik paduoda gazo... O_o
apsikabine varet?
prisiminiau: vaziuoja, kaip pisasi! nelygis.
Posted: 16 Mar 2010, 16:09
by Username
Apsikabinti nesigavo, nes pries kara gaminti motociklai turejo atskiras sedynes ir skirtinguose auksciuose ir atskirtas didele rankena

Posted: 16 Mar 2010, 16:13
by mindaugasa vol.2
tada prasom i skyreli su liulka
o kad rankena suko nesiskaito, nes ten tas veiksmas nieko nekeicia vprincipe
Posted: 16 Mar 2010, 16:15
by Username
Jokiu liulku

Posted: 16 Mar 2010, 16:20
by mindaugasa vol.2
tai tada prasom cia, atgal
tesiam pokalbi,
na gerai, tarkime amzius ne kliutis
tarkime
bet tie nupiepe seneliukai, vazinejantys motociklu yra gyvas paminklas kretinizmui
nuvake kazkokie, bando irodyti visam pasauliui ir patys sau, kad tas smelis isbyrejo ne jiems is subines

Posted: 16 Mar 2010, 16:49
by storms
taip
Posted: 16 Mar 2010, 18:07
by Abbath
Liudniausia yra tai, kad drakonas pats is saves yra kliutis kitiems drakonams.
Posted: 16 Mar 2010, 19:32
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:tai tada prasom cia, atgal
tesiam pokalbi,
na gerai, tarkime amzius ne kliutis
tarkime
bet tie nupiepe seneliukai, vazinejantys motociklu yra gyvas paminklas kretinizmui
nuvake kazkokie, bando irodyti visam pasauliui ir patys sau, kad tas smelis isbyrejo ne jiems is subines

Sunku pasakyti ka jie ten galvoje galvoje, oj kaip sunku...
bet kita vertus galime pastebeti tendencija kad jie tai daro ir daro is malonumo sau, tipo kaifelis dar eina kai prasilekia, todel ir lekia kad gautu doze..tokie biski zinai ant vejo pasinese. Juk kai tu busi senas tai matalinsi su honda kacergineje irgi? juk jo?
Posted: 17 Mar 2010, 11:33
by Shadow
Amzius ne kliutis mamanu. Jei protas sviesus sedi ir vaziuoji.
Moterims vienu tarpu buna kliutis - kai pilvas nescias. O paskui vel vaziuoja.
Posted: 17 Mar 2010, 11:57
by Martynas
Amžius ne kliūtis, jei susirgai šia liga, tai visam gyvenimui

Posted: 17 Mar 2010, 12:16
by Arvis
-1. Uz durnas snekas.
Posted: 17 Mar 2010, 12:19
by mindaugasa vol.2
na martynas ir pavare, na ir pavare...
Posted: 17 Mar 2010, 12:43
by Username
Martynas kaip dejo tai nei i tvora nei i medi.
Posted: 17 Mar 2010, 12:53
by mindaugasa vol.2
Username wrote:Martynas kaip dejo tai nei i tvora nei i medi.
taip. martynui deretu kazkoki atsakomybes jausma tureti uz savo zodzius. tokiais pareiskimais toli nuvaziuosime, martynai..
Posted: 17 Mar 2010, 13:28
by Yvl
Username wrote:Martynas kaip dejo tai nei i tvora nei i medi.
apie tvoras tai jau geriau patyletum....
