Page 2 of 2
Posted: 26 Mar 2010, 19:23
by rprznt
parduoda ne uz tiek pat, o uz pirkimo kaina + Medziagu sunaudotu kopijai kaina.

Posted: 27 Mar 2010, 18:34
by M`BaubZ
parašysiu.
galinį keltuvą teks prikt. komercinį pasiūlymį jau parašė nepykitas.
priekiui, konkrečiai svukui, galima pritaikyti ghetto technologijas už kapeikas.
ačiū už dėmesį.
Posted: 27 Mar 2010, 22:07
by tts
Yvl wrote:nebus

kiek metru vamzdzio reikia skaiciavai?

jau nebekalbu apie bulgarkes diskelius, elektrodus/viela, elektra ir t.t. ir rezultatas nedziugins...

dar perki solidworkso licenzija. stipruminiai skkaiciavimai.dinaminiai bandymai.darbo sauga.ir ekonomine dalis.

Posted: 27 Mar 2010, 23:41
by zil130
Taip ir yra, nuvažiuoji į įmonę o ten elementarių dalykų nebemoka, mat viską perka. TFU..
Ble suvirinau priekabos laikiklius, nu ir kas kad priekinis ratas taip užstringa, kad vos ne su lomu tenka rauti, bet pats viską padariau.
Posted: 01 Apr 2010, 15:07
by didzhej
siand bikeshopas vietoje melo, atveze stova- dziugina! vakare bandysiu, bet kaip vienas ant jo uzvarysiu moca, as dar nezinau.. trully )

Posted: 06 May 2010, 20:20
by rprznt
Nupirkti keltuvai, sutaupytas darbas bei medziagos

Posted: 06 May 2010, 22:18
by nepykit
rprznt wrote:Nupirkti keltuvai, sutaupytas darbas bei medziagos

Kažkaip trūksta pardavėjo reklamos...
P.S. Susirinkai? Džiugina?
Posted: 06 May 2010, 22:27
by rprznt
A jo

Aciu BikeShop.lt uz operatyvu pristatyma,bei lankstuma. Matosi,kad aptarnavimas orientuotas i klienta.
Nesurinkau, nes ryt jie iskeliaus i Kauniuka, surinktus neitin patogu bus transportuot.
Posted: 06 May 2010, 22:39
by nepykit
rprznt wrote:A jo

Aciu BikeShop.lt uz operatyvu pristatyma,bei lankstuma. Matosi,kad aptarnavimas orientuotas i klienta.
Nesurinkau, nes ryt jie iskeliaus i Kauniuka, surinktus neitin patogu bus transportuot.
Nuva, iškart gražiau!
O dėl surinkimo/dydžio - atsimenu, kaip didzhej bendradarbiai stebėjosi matydami jau surinktą keltuvą ir maža jo dėžutę šalia

Tipo -
"Wtf, ir kaip jis čia susitalpina?!"
Bet gi jie programeriai, turėjo prieit išvados maždaug tokios:
"Viskas aišku! Buvo gerai suarchyvuotas!"..
