Page 2 of 2
Posted: 13 Apr 2010, 08:37
by Yvl
ir -1 uz tai, kad kaledas tebesvencia....
Posted: 13 Apr 2010, 09:23
by stafas
Ne apie Mischelin, bet apie padangas ir dar supersport tipo:
Sekmadieni track days'e vaziavau su nebemadingomis Prelli Diablo supercorsa SC1 ( gamyba 2008m., bukle vidutine - jau sonai neblogai padrozti buvo)
Draugas vaziavo su taip pat jau nebemadingais Dunlop GPracer D209 E. ( 2009m.,zymiai gyvesne, kairys sonas, galima sakyti, beveik naujas buvo).
Po sesiu sesiju po 20 min. maniske jau buvo plika(kairys sonas), o dunlopas dar turejo mesos vienam uzvaziavimui.
Ivertinus tai, kad pries vaziavima Dunlopas buvo geresnes bukles, misinys - E endurance, o Pirellis SC1 - soft, tai galiu konstatuoti fakta, kad , lyginat ju susidevejima, Pirellis tikrai labai gerai laiko.
Posted: 13 Apr 2010, 10:17
by jara
Stafai, smaugikas smaugikui nelygus. juk ne vienodai Jus gazo rankenele sukate, mocai nevienodi ir panasiai.
be to, gali but, kad slegis pas ji buvo blogas!
bet siaip tema pamastymui gera, nes as vis ieskau atsakymu i klausimus, kokio misinio padangas imt ir panasu, akd nepabandes visu triju misiniu atsakymo nerasiu

Posted: 13 Apr 2010, 10:34
by stafas
Pas mane 636, pas ji 1000.
Slegis pas abu vienodas buvo. Saltas padarem 27.5PSI kas yra lygu 1.9BAR.
Dunlopas toki slegi ir liepia daryt, man sportininkai, is kuriu padangas pirkau irgi rekomendavo 27.5 psi.
O del vaziavimo mes beveik vienodai .
Posted: 13 Apr 2010, 10:41
by Username
1000cc daug labiau eda padangas negu 600cc
Posted: 13 Apr 2010, 10:43
by mindaugasa vol.2
skaitau, kad litras paliubomu labiau eda padangas. net ir esant vienodiems laikams
?
Posted: 13 Apr 2010, 11:21
by storms
bet litras prided
Posted: 15 Apr 2010, 13:46
by prodriver
Cia toks klausimas iskilo po kiek pvz jus perkat tas dunop gp racer padunges ?? Nes norint klp isigyt padangas tai gaunas tas pats kaip bomzui atiduoti savo bankine kortele su pin kodu ir pasakyti prasom gyventi geriau. Yamahos centre klp pries metus uz galine micheli pilot power 2ct padanga toks smaikstuolis pardavejas prasydavo 800lt

Dabar pats perku tik per ebay.
Posted: 15 Apr 2010, 13:56
by storms
Posted: 15 May 2010, 11:36
by speedmonkey
prodriver wrote:Cia toks klausimas iskilo po kiek pvz jus perkat tas dunop gp racer padunges ?? Nes norint klp isigyt padangas tai gaunas tas pats kaip bomzui atiduoti savo bankine kortele su pin kodu ir pasakyti prasom gyventi geriau. Yamahos centre klp pries metus uz galine micheli pilot power 2ct padanga toks smaikstuolis pardavejas prasydavo 800lt

Dabar pats perku tik per ebay.
Dunlopai d209gp 900lt komplektukas,2009m gamybos.Jamkit kol yra bo ju jau nebegamina
Posted: 15 May 2010, 12:08
by jara
speedmonkey wrote:Dunlopai d209gp 900lt komplektukas,2009m gamybos.Jamkit kol yra bo ju jau nebegamina
tai kad reifendirektas siulo po 800 lt, o cia jau su navaru

Posted: 15 May 2010, 12:29
by storms
jara wrote:speedmonkey wrote:Dunlopai d209gp 900lt komplektukas,2009m gamybos.Jamkit kol yra bo ju jau nebegamina
tai kad reifendirektas siulo po 800 lt, o cia jau su navaru

raifendirektas daznai siulo tai, ko liettuvoj net dyleriai negauna
Posted: 15 May 2010, 12:39
by jara
na joa, sutinku

geros kainos pas juos buna. ypac akcijines

Posted: 17 May 2010, 20:37
by speedmonkey
Aha, o Dunlop gamykloj uz dyka dalina,tik auksta tvora perlipt reikia
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 17 May 2010, 22:41
by jara
nusisnekejai totaliai!