Posted: 28 Apr 2010, 13:26
ilgiau dega - ilgiau slegia i stumokli. gaunasi, kad ilgiau/daugiau suka alkunini velena.
netaip. prie tam tirku apsuku, nespeja sudegti visas ir baigia degti ismetimo kolektoriuje. todel kartu dega vožtuvai, beigi krenta galingumas. norit to isvengti, reikia ankstinti degima (velgi mazeja galingumas) arba didinti suspaudimo laipsni (o labiau suslegtas ir dega greičiau). vienžo čia rimtas mokslas, ir garažiuky su pora bambalių alaus neprasisuksi.mindaugasa vol.2 wrote:ilgiau dega - ilgiau slegia i stumokli. gaunasi, kad ilgiau/daugiau suka alkunini velena.
ner jegu bet reiktu pakapstyt kode 2004 pasidare nuo RON 95storms wrote:fiksuojam fakta: 2002 bergam must RON 98
detonacines kuro savybes priklauso nuo daug ko. be paties kuro, daznai gali buti per nesvari degimo kamera arba nevykus zvake. anglies nuosedos, kurios kaupiasi kameroje (tokios mikro kalnu formos) kaista, ypac tu "kalnu" virsuneles. jos gali ikaisti pakankamai, kad uzdegtu sviezia misini be jokios zvakes pagalbos. tas pat ir su zvake: laiko karsti, neatausta ir uzdega misini.Username wrote:Atvirksciai, 98 dega leciau, ramiau, todel ir nedetonuoja. Na ir todel trauka siek tiek pas ji prastesne, (prie visu kitu salygu vienodu).didzhej wrote:paantrinu, nes tai jau ir pats buvau parases.
tik 98, lyginant su 95 dega greiciau, ar as maisau?
tai jo. kaip ir pirmininkas rase - degimo kreves, degimo kameros forma, zvakes pastatymo vieta ir t.t.wundis wrote:o
2005 "mazesniu" ple 13:1
kazi kokis techninis sprendimas leidz naudot mazesnio oktaninio skaiciaus kura kai suspaudimo laipsnis didesnis? timing?
Visos auksciau paminetos detonacines savybes yra naudojimo pozymiai, t.y. kai variklis nenaujas ir atsiranda ivairios salygos kurios detonacija gali itakoti.Cia turbut labiau yra gyvenimiska praktika.mindaugasa vol.2 wrote:detonacines kuro savybes priklauso nuo daug ko. be paties kuro, daznai gali buti per nesvari degimo kamera arba nevykus zvake. anglies nuosedos, kurios kaupiasi kameroje (tokios mikro kalnu formos) kaista, ypac tu "kalnu" virsuneles. jos gali ikaisti pakankamai, kad uzdegtu sviezia misini be jokios zvakes pagalbos. tas pat ir su zvake: laiko karsti, neatausta ir uzdega misini.Username wrote:Atvirksciai, 98 dega leciau, ramiau, todel ir nedetonuoja. Na ir todel trauka siek tiek pas ji prastesne, (prie visu kitu salygu vienodu).didzhej wrote:paantrinu, nes tai jau ir pats buvau parases.
tik 98, lyginant su 95 dega greiciau, ar as maisau?
suspaudimo laipsnis: slegiant kaista. per daug suslegei ir na tau - dyzelis gavosi
ir t.t.
vis dar neturiu ka veikti
taip pertraukaudamas ir dizertacija apsiginsimindaugasa vol.2 wrote: ir dar todel, kad vel darau pertrauka.
dega ir sprogsta (detonuoja) argi ne tas pats? T.y. ir vienur ir kitur vyksta misinio uzsidegimas, tik skiriasi degimo greitis. Kai labai didelis degimo greitis tai ir gaunasi detonacija, kai siek tiek letesnis degimo greitis tai nedetonuoja.mindaugasa vol.2 wrote:aha. tada prie ko dega ramiau ir detonuoja? detonacija yra savaiminis misinio sprogimas. ir butent - sprogimas.
normaliu atveju laikoma, kad misinys yra uzdegamas ir liepsnos frontas plinta nuo zvakes i sonus.
o detonuojant, sprogsta praktiskai visu turiu is karto. ir tai vyksta del pasaliniu veiksniu (kur rasiau) ir anksciau negu zvake skele ziezirba.
taigi, arba dega, arba detonuoja. jei jau uzdege, tai vadinasi nedetonuos.
parasiau, nes manau, kad yra ne taip suprantama detonacijos prigimtis ir pats procesas, ir dar todel, kad vel darau pertrauka.
nu pyzda nx mokslu dagtaras atsirado. blet čiut nenuvirtau nuo kėdės iš juoko.Username wrote:
dega ir sprogsta (detonuoja) argi ne tas pats? T.y. ir vienur ir kitur vyksta misinio uzsidegimas, tik skiriasi degimo greitis. Kai labai didelis degimo greitis tai ir gaunasi detonacija, kai siek tiek letesnis degimo greitis tai nedetonuoja.
Egzperte tu egzperte, gal nulipk nuo interneto nes realybeje biski juokingai atrodai?Teo wrote:nu pyzda nx mokslu dagtaras atsirado. blet čiut nenuvirtau nuo kėdės iš juoko.Username wrote:
dega ir sprogsta (detonuoja) argi ne tas pats? T.y. ir vienur ir kitur vyksta misinio uzsidegimas, tik skiriasi degimo greitis. Kai labai didelis degimo greitis tai ir gaunasi detonacija, kai siek tiek letesnis degimo greitis tai nedetonuoja.
tai pagal tavo logika ir pirštas yra beveik bybys...