Page 2 of 13
Posted: 11 May 2010, 15:22
by Renaz
bandom! i'm in.
Posted: 12 May 2010, 06:25
by Ziune
PL vs SK et ze muoment. Menesio pabaigai bus aishkiau.
Posted: 12 May 2010, 12:39
by Ziune
Gal reiktu jamt ankstu penktadienio ryta ant ishvaziavimo.
Popiete nusmaugiam i vieta. Paziurim pasiruoshimus/apshilimus, gaunam autografu is Deividelio beigi Mikka'os, slankiojam, statom palatkes, ishgeriam.
sestadieni atsigeriam olous, ka galva taip nebarshketu, jamam dar olous ir einam paklaust Deividelio kay yr. isitaisom kur patogia (arciau alaus kiosko). Ziurim gontkes, pamiegam, dar gontkes.. Vakare shvenciam pergales. saikingai ishgeriam.
sekmadieni vietoj olous kava, ir kas kur nori (jus i namus, Ziu su sakramentu ant Kurvatijos

).
kay plans?
Posted: 12 May 2010, 12:55
by Dzuku_Briedzis
Bandau skaiciuot:
Renaz - 1
tomasn - 2
tckd - 1
Bredas - 1 (?)
5 jau kaip ir
Ziunes neskaiciuojam

Posted: 12 May 2010, 22:41
by Ziune
Dzuku_Briedzis wrote:Bandau skaiciuot:
Renaz - 1,
50/50
tomasn - 2,
max -1
tckd - 1,
kadangi prisijungs prieshpaskutine diena Zilas, o paskutine Wundis - 3
Bredas - 1 (?)
(neishleis boba)
5 jau kaip ir,
sakyciau joa, kazkur 4,5 - 5.
Ziunes neskaiciuojam,
jo, neskaiciuokit, bo jis su pirda mins, o ne kay vIras tikras gers busike 
Posted: 12 May 2010, 23:17
by tomasn
jauciu busikas arba dvi masinos? gal kas lengvatinemis salygomis norite busika isnuomot?
Posted: 13 May 2010, 08:13
by Yvl
tomasn wrote:jauciu busikas arba dvi masinos? gal kas lengvatinemis salygomis norite busika isnuomot?
akelienes imone

Posted: 13 May 2010, 08:24
by tckd
tomasn wrote:jauciu busikas arba dvi masinos? gal kas lengvatinemis salygomis norite busika isnuomot?
autocom.lt ~200 para, tai 5dieni ryte pajamam 1dieni ryte atidodam 600 ltl nors penkiese galim ir skoda kokia tilpt
Yvl wrote:akelienes imone

taigi ne malkas vezam

Posted: 13 May 2010, 09:19
by tomasn
yra penki, tai bus ir sestas ar septyntas, todel mastau apie dvi masinas, tai gal apsieinam be autobusiuku ir tuos pinigus isleidziam kokiam namukui? tuckau, tave, kaip "kalbu tik lenkiskai" burelio vedeja ipareigojame surast, kur gyvent. prioritetas - stogas virs galvos, krastutiniu atveju palatkes kempinge
http://www.enduro.kwidzyn.pl/acco_baza.pdf
Posted: 13 May 2010, 09:56
by zil130
Jei taip bus, su tais nameliais, visiem po minusą, pažadu.
Posted: 13 May 2010, 21:42
by Ziune
kazi ar ne pozna su tais nameliais...?
Visumoje pritarciau komfortabilesniam ishsimiegojimui, kad ir 50 Km nuo veiksmo vietos.
Tuckau?
Posted: 14 May 2010, 09:17
by tckd
e lenkiskai as tik 10 zodziu moku is kuriu pagrindinis kurrrwa
man tai jauciu pox ir palatkej kokioj pievoj prie trasos (nebent piltu visalaik)

Posted: 14 May 2010, 09:25
by zil130
(nebent piltum visalaik)
Posted: 14 May 2010, 13:32
by Ziune
zil130 wrote:(nebent piltum visalaik)
Posted: 14 May 2010, 13:48
by Dzuku_Briedzis
Patvirtinu, kad jamu sita reikala 100% (VMI ir Sodra pervede babkes)