Page 2 of 4

Posted: 14 May 2010, 13:24
by storms
ataika, lenkas jams lytra
?

Posted: 14 May 2010, 13:35
by Arvis
Skaitau kito kelio nera.

Posted: 14 May 2010, 14:00
by tckd
uzsiregistruoju i kanpeli nes siaip kai pirkau motorcikla tai ieskojau kad butu grazus ir supermoto ir benzo mazai imtu.. o acitiko nelaime ir nusipirkau nei grazu nei supermoto. del to dabar jauciuosi visalaik kaip likimo pirstu isdurtas. ir gerai kad toks kanpelis dabar atsirado tai man iskart biski dabar geriau ima darytis.

dar prie to pacio jauciu ziauru visuomenes spaudima ir asmenybes uzribojima, kadangi Gyvenime an britvos esu tik sedejes. guodziuosi tik tuo faktu kad tai buvo melynos it jura pries audra spalvos japoniskasis kamertonu gamintoju litrinis enzinerijos triumpfas.

ajnu ir dar sendie setono pakalikai brukte ibruko grazia ir vliojancia nolaidu kortele sudu adaptavimui ir isisavinimui ir dar gilesnej priklausomybei vystyti.

gelbekit vienisa siela kol dar nevelu!!!

Posted: 14 May 2010, 14:20
by Darka
as turiu kita problema. matydamas iliustracijas ir skaitydamas viru nuotykius suduose, susimastau, kad ir as noreciau but viras kaip kiti virai ir iki ausu sudinas smaugt kartu. o tai dabar jauciu nepilnavertiskumo kompleksa, kad mane riboja aksfaltas :batons:

turiu prisipazinti, kad liga progresuoja, ir karts nuo karto pavartau avtomotopliusa, uzdejes sudu motociklo filtra.

kokia diagnoze?

Posted: 14 May 2010, 14:25
by tomasn
asfaltinio moco dvasinguma as sieju su:
a) nezymiu kainos kritimu laikui begant
b) kuo mazesniu panasumu i cioperi (atleiskit traktoristai), taciau islaikant klasikinio motociklo formas;
c) kuo mazesniu panasumu i siuolaikinius streetus su kruva spoileriu ant nosies, sonu;
d) labiau orientuotu vaziavimu uzmiestyje, nei mieste (so, gali buti ir stiklas, maziau manevringas, patogesne sedesena
e) dar nesugalvojau.

Posted: 14 May 2010, 14:26
by tomasn
Darka wrote:as turiu kita problema. matydamas iliustracijas ir skaitydamas viru nuotykius suduose, susimastau, kad ir as noreciau but viras kaip kiti virai ir iki ausu sudinas smaugt kartu. o tai dabar jauciu nepilnavertiskumo kompleksa, kad mane riboja aksfaltas :batons:

turiu prisipazinti, kad liga progresuoja, ir karts nuo karto pavartau avtomotopliusa, uzdejes sudu motociklo filtra.

kokia diagnoze?
ateis laikas, pradesim MF viduje keistis motociklais :albino:

Posted: 14 May 2010, 14:27
by tckd
tomasn wrote:ateis laikas, pradesim MF viduje keistis motociklais :albino:
aha keiciu kwaka i koki svuka :albino: kas pirmas? ;-)

Posted: 14 May 2010, 14:33
by mindaugasa vol.2
tai bet tkdc siela draskanti shauksmas negali likti neisgirstas!
zusta dar ne iki galutinai supurvinta siela ](*,)
kas daryti?
prasau kozna karta kavos ar kakavos reiserius imti su savimi tkdc i NZ
prasau saimonasan israsyti nemokama ir daugkartini bilieta i bukiskiu dzypy
..
bet tai koks likimo spjuvis, kad negaliu duoti pilnai uzlauzti rankena (iki kvadrateliu) panasonikui ](*,) useraneimai??

tkcd, tau 5x tevemusu ir dok, uzrakinsiu po raktu taji svediska briedi. toliau nuo pagundos :whipping:

Posted: 14 May 2010, 14:53
by tomasn
kad daug maz isivaizduot, ko norec
Image

Posted: 14 May 2010, 14:58
by mindaugasa vol.2
e! o tai kiek buvo sneketa apie enfieldus ir pan.??
nebesuprantu, tai boneville/enfield bulet ar belenkoks kuvaldinis panasonikas?
jei pastarasis atvejis, tai zr. autopliuse visokius moto guzzi. yra!

Posted: 14 May 2010, 15:03
by Username
skaitau sie metai, yra ir bus - transformaciju metai. nekitaip.

Posted: 14 May 2010, 15:05
by mindaugasa vol.2
Username wrote:skaitau sie metai, yra ir bus - transformaciju metai. nekitaip.
nepudruok cia... dosi tkdc uzsukt rankena iki kvadratelius pamatys?

Posted: 14 May 2010, 15:12
by tomasn
viena beda, kad pasirinkimas tikru klasikiniu retro motociklu lietuvoje - artimas nuliui (apie rusiska technika nekalbu).
kas del emimo is jebejaus, noriu savo rankimis pries perkant paciupinet, pasedet, pravaziuot, pauostyt

Posted: 14 May 2010, 15:27
by Arvis
Skaitau jamk HD shoveli pas kaminska.

Posted: 14 May 2010, 15:36
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:
Username wrote:skaitau sie metai, yra ir bus - transformaciju metai. nekitaip.
nepudruok cia... dosi tkdc uzsukt rankena iki kvadratelius pamatys?
tcdk tai cia kur per saknis su kvadrateliais eina?