Page 2 of 3
Posted: 08 Jun 2010, 23:45
by Username
didzhej wrote:rema tai pizdinti kuvalda. vienareiksmiskai.
o va ratlankius, nei virinti, nei tiesinti jau nereiketu.
Jeigu normaliai atitiesintas tai kas jam atsitiks? Blogiausiu atveju nelaikys metalas ir siek tiek gausis disbalansas?
Posted: 08 Jun 2010, 23:48
by nitruxa
nu ziuresim kaip cia bus

moca galu gale kazkada tai reikes pasikeist... iki to laiko jei muljona spesiu uzsidirbt, tai visiems statau po ratu komplekta

Posted: 09 Jun 2010, 00:07
by didzhej
esu mates kaip kaltiniai ratai lieka tik "spykiai", azuolo posukyje, be jokiu smugiu...
Posted: 09 Jun 2010, 08:00
by Woo
Vito k6? situ suzu ratlankiai isimtinai trapus

Posted: 09 Jun 2010, 09:23
by mindaugasa vol.2
iprastai poremiai buna is stampuotu/lietu detaliu. jos chrenovai tiesinasi.
privalumas reisinginiu - suvirinti is aliumo profiliuku, kuriuos daug paprasciau richtavoti. beto sitie yra lengvesni
o kadangi uodega po batono daznai persisuka, tai visai lenktyninis poremis butu logiskas pirkinys tikram lenktyninkui.
Posted: 09 Jun 2010, 09:28
by nitruxa
paciam gamint rema? ar yra kur pirkt nebrungiai?
si sezona manau reik atvazinet su tuo kas jau yra, o per ziema ziuret kur ka dar galima patobulint

Posted: 09 Jun 2010, 09:45
by Username
didzhej wrote:esu mates kaip kaltiniai ratai lieka tik "spykiai", azuolo posukyje, be jokiu smugiu...
tai cia tu turi omeny kai spykiai buvo luze nuo disko ir poto vel privirinti ir tas taskas vel luzo gaves apkrova?
Bet pas mota turbut tokiu tiesioginiu soniniu apkrovu nelabai buna kaip pas masina? Beto ir linksta dazniausiai tarp spykiu?
Posted: 09 Jun 2010, 09:52
by mindaugasa vol.2
kalbant apie ratlankius. gamintojai daug spekuliuoja "stiprensni negu originalus".
kas yra stipresni? kaip zinia, stiprensnis daznai buna trapesnis, o silpensnis - plastiskesnis.
vaziuojant tik lygiou asfalatu, gal stipresnis ir zjb, bet sokinejant per kerbus ir kitus nelygumaus tai dar neaisku?
gal todel iomtt gonkems makginesas pasake naudojas tik naujus originalius diskus. aftermarketiniai jokie nelaiko.
gal cia labiau mocam, nes gamykliniai automobiliu nelabai tike?
Posted: 09 Jun 2010, 10:14
by Username
as kazkaip gavojau kad tie kurie yra sunkesni tie yra ir stipresni. O visi tie aftermarketiniai kurie yra islengvinti, jie automatiskai pasidaro trapus ir pradeda luzti ar lankstytis varant per nelygumus ir duobeles (o kaip tik pvz iomtt trasa tokia ir yra. Negana to ten dar buna tokiu pora tramplynu tai nuo tokiu nusileidus ne tik diskai gali susilankstyti)

Posted: 09 Jun 2010, 10:25
by mindaugasa vol.2
kadangi vel sklandziai perejome prie iomtt

tai parasysiu, kad po sito suolio yr buve, kad ratlankis perpjove padangas, be to cia reikia deti extra ilga grandine, kad ana nenutruktu pilnai issitiesus galinei sakei.
Posted: 09 Jun 2010, 10:36
by storms
bet tai kaip toki svori nuo zemes atplest?
akrapas istraukia?
Posted: 09 Jun 2010, 10:42
by mindaugasa vol.2
manau feikas. fotoshopas.
beje, ant sito kalnelio keliasi vienetu jau prie 60kmh
Posted: 09 Jun 2010, 11:03
by storms
beje
mieravausi ant karves mieravausi ir net nzn ar uzdejsu double bubble jis nors kiek veja man nuos salmo nuputines....
Posted: 09 Jun 2010, 11:03
by tckd
man atrodo per Aliu stala ir HD atplestum. nu apie nusileidima skaitykite kituose skyreliuose.
storms tigi yra narmaliu stiklu:

Posted: 09 Jun 2010, 11:08
by mindaugasa vol.2
storms wrote:beje
mieravausi ant karves mieravausi ir net nzn ar uzdejsu double bubble jis nors kiek veja man nuos salmo nuputines....
tai dek toki kaip fotkej auksciau.
zr. bitej skelbimus, toks perfomance imete saraseli daliu naujai sunkiai karvei