Page 2 of 3

Posted: 19 Sep 2006, 11:46
by Vee Crunchy
Ok, biski fizikos:

Fd = Cd x A, kur:

Fd - drag force (pasipriesinimo jega)
Cd - drag coefficient, kuris priklauso nuo motociklo silueto. Laso forma turi maziausia Cd
A - frontal area, t.y skyles, kuria motociklas kartu su rideriu turi pradurti ore, dydis.

Taigi kaip matom, drag force priklauso ne tik nuo motociklo priekio formos, bet ir nuo jo ploto. Ir stai cia, mielasis userneimai, K5 scorina big time. Ir kartu tai yra priezastis, kodel gixerio nepamatysim su fox eye headlights, thank you very much.

Posted: 19 Sep 2006, 11:48
by Username
Man prasom skaiciais skaiciais "daug mazai nieko nesako". Kaip raideris gali susilieti su motu yra big big advantage nes zmogus didziausias trugdis moto aero. O vat pas zx10 tas susiliejimas yra super efektyvus, ziurint i bako forma i remo siauruma (eina per varikli ne pro sonus) ir visas moto uzpildymas spoileriais ir panasiai.

Plonas ir kauletas K5 - yeah right. Busa daug efektyvesne ir tai rodo jos top speedas didelis, nors ag turi neperdaugiausiai.

Posted: 19 Sep 2006, 11:52
by mindaugasa
as tai ne minutes neabejojau, kad shis straipsnis zymi Vee darbo motopulse pradzia. tai pirma.
antra, tai noriu pasakyti, kad suzas labai pabreze perkeles oro isiurbimo angas arciau centro visus 50(!?)mm. tam prireike pagaminti siaura lenpa. pasirodo arciau centro esancios oro isiurbimo skyles leidzia (itakoja) lengviau pasukti baika prie dideliu greiciu. bo viena dyydele arba labai nutolusios nuo centro skyle tam priesinasi. gal but is dalies del to ir senuju kwaku isiurbimo anga yra padalinta i dvi dalis. tai as suprantu, kad fox ais nelabai paishosi su dviem oro isiurbimo skylem (arba jos turi buti nutolusios nuo centro. idealu centrine skyle (va jum ir r6, cbr restailingas)

Posted: 19 Sep 2006, 11:57
by storms
skaitau kad esate luzeriai ir spangstat apie nesamones
ajnu idesiu koki video

Posted: 19 Sep 2006, 12:40
by Username
storms wrote:skaitau kad esate luzeriai ir spangstat apie nesamones
ajnu idesiu koki video
:oops:

Posted: 19 Sep 2006, 13:53
by w919
Username wrote:Man prasom skaiciais skaiciais "daug mazai nieko nesako". Kaip raideris gali susilieti su motu yra big big advantage nes zmogus didziausias trugdis moto aero. O vat pas zx10 tas susiliejimas yra super efektyvus, ziurint i bako forma i remo siauruma (eina per varikli ne pro sonus) ir visas moto uzpildymas spoileriais ir panasiai.

Plonas ir kauletas K5 - yeah right. Busa daug efektyvesne ir tai rodo jos top speedas didelis, nors ag turi neperdaugiausiai.
bettai man patinka, reikalauji skaiciu, o pats sneki empirinem savokom, ale kaip raideris susilieja su motociklu. :) nu ir per kury gala tu nustatei kad su ninja susilieja geriau? as suprantu kad tau taip atrodo, bet tai nustatyti galima tik aerodinaminiame vamzdyje (nu bet ka padarysi, jie visi nupirkti suzukio :)). kitu atveju tau laikas eit dirbt i NASA - sutaupysi jiem leshu. :)

Posted: 19 Sep 2006, 13:55
by w919
Username wrote: Zinai koks F1 bolido aerodinaminis koeficientas? 0.7~ kai paprastos masinos 0.3...F1 skaitosi LABAI neaerodinamine masina, ir top speedas jos baisiai ribotas.
aciu kad pasakei naujiena. :) dabar eik pagooglink ka reiskia terminas "aerodinamine kokybe" ir pamastyk dar karta ka as tau aiskinu. :)

Posted: 19 Sep 2006, 14:10
by Renaz
Kiaushelaste susilieja su spermatozoidu! Neismaneliai jus. Geda skaityt.

Posted: 19 Sep 2006, 14:56
by Username
w919 wrote:
Username wrote:Man prasom skaiciais skaiciais "daug mazai nieko nesako". Kaip raideris gali susilieti su motu yra big big advantage nes zmogus didziausias trugdis moto aero. O vat pas zx10 tas susiliejimas yra super efektyvus, ziurint i bako forma i remo siauruma (eina per varikli ne pro sonus) ir visas moto uzpildymas spoileriais ir panasiai.

Plonas ir kauletas K5 - yeah right. Busa daug efektyvesne ir tai rodo jos top speedas didelis, nors ag turi neperdaugiausiai.
bettai man patinka, reikalauji skaiciu, o pats sneki empirinem savokom, ale kaip raideris susilieja su motociklu. :) nu ir per kury gala tu nustatei kad su ninja susilieja geriau? as suprantu kad tau taip atrodo, bet tai nustatyti galima tik aerodinaminiame vamzdyje (nu bet ka padarysi, jie visi nupirkti suzukio :)). kitu atveju tau laikas eit dirbt i NASA - sutaupysi jiem leshu. :)
pamacius moto formas ir kaip zmogus ant moto sedi ir keleta kitu niuansu darosi aiskiau kas ir kaip. Ypac kai dar kiti saltiniai ta patvirtina. Prie viso to prisideda real life top end runs'ai kuriuos megsta musu broliai uz balos ir kuriuose prie didelio greicio K5 gauna nuo ZX10 butent del geresnes aero (arkliai perdaug nesiskiria). Ir ta pati busa top end runs'e geriau eina negu pvz zx12r nors pastarasis turi daugiau ag. Kadangi aero pas busa aptakti, apvali, susiliejanti ir gera.

nu.

:D

Posted: 19 Sep 2006, 14:57
by Username
w919 wrote:
Username wrote: Zinai koks F1 bolido aerodinaminis koeficientas? 0.7~ kai paprastos masinos 0.3...F1 skaitosi LABAI neaerodinamine masina, ir top speedas jos baisiai ribotas.
aciu kad pasakei naujiena. :) dabar eik pagooglink ka reiskia terminas "aerodinamine kokybe" ir pamastyk dar karta ka as tau aiskinu. :)
aerodinamine kokibe!! :D :D :D

Yra arba aerodinaminis pasipriesinimo koeficientas (kuo mazesnis tuo geresnis top speed) , arba aerodinaminis efektas (prispaudziamoji jega, kuo didesne tuo geriau posukiuose).



kokibe :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D

Posted: 19 Sep 2006, 15:04
by Renaz
Vokiska aerodinamine kokibe! Ir oro trinties NOSTOLEI! Tai ypatingai svarbus rodikliai kasdieniniame burishkame gyvenime!

Posted: 19 Sep 2006, 15:08
by Username
Renaz wrote:Vokiska aerodinamine kokibe! Ir oro trinties NOSTOLEI! Tai ypatingai svarbus rodikliai kasdieniniame burishkame gyvenime!
nes kitaip vaziuot neimanoma! nevalyt!

Posted: 19 Sep 2006, 15:09
by Renaz
Suprantama. Del trinties visai nevaziuoja. Reik kazkaip sprest sita problema! Lubrikantu gal kokiu mandru yra?

Posted: 19 Sep 2006, 15:10
by mindaugasa
Renaz wrote:Vokiska aerodinamine kokibe! Ir oro trinties NOSTOLEI! Tai ypatingai svarbus rodikliai kasdieniniame burishkame gyvenime!
o kokia butu purvabrydzio aerodinamine kokibe???
pamaastome visi kartu?

Posted: 19 Sep 2006, 15:11
by Username
Renaz gera ideja pametejo, o jeigu taip ishsitepti visam salidolu, tai koeficientas iskarto pageretu! trinties.