Page 2 of 2

Re: Kroskes

Posted: 05 Aug 2010, 18:55
by Erniis
jara wrote:jei zmogus pazistamas, tai paprasyk, kad dabar duotu koki nors dokumenta, t.y. pirkimo pardavimo sutarti pasirasykite.
o tai uzsiknisi irodinet, kad motociklas nevogtas
Taip ir pasistengsiu padaryt o kol neturiu sutarties naudosiuos begiojimo nuo policijos taktika :laughing6:



Dzuku_Briedzis wrote:Erni, siulau eit i http://www.enduroclub.lt arba i http://www.motomanai.lt
aA
Ten gausi visa naudinga info. Ten yra labai daug zmoniu, kurie mieliau tau pades
Aciu uz linkus !

Re: Kroskes

Posted: 05 Aug 2010, 18:56
by El Traxo
Erniis wrote:o kol neturiu sutarties naudosiuos begiojimo nuo policijos taktika :laughing6:
Tai ties šita vieta, skaitau, jau ir galim trint juzerį NX

Re: Kroskes

Posted: 05 Aug 2010, 19:00
by Dzuku_Briedzis
Ka ir turejau omeny siulydamas linkus :D