Re: Kroskes
Posted: 05 Aug 2010, 18:55
Taip ir pasistengsiu padaryt o kol neturiu sutarties naudosiuos begiojimo nuo policijos taktikajara wrote:jei zmogus pazistamas, tai paprasyk, kad dabar duotu koki nors dokumenta, t.y. pirkimo pardavimo sutarti pasirasykite.
o tai uzsiknisi irodinet, kad motociklas nevogtas
Aciu uz linkus !Dzuku_Briedzis wrote:Erni, siulau eit i http://www.enduroclub.lt arba i http://www.motomanai.lt
aA
Ten gausi visa naudinga info. Ten yra labai daug zmoniu, kurie mieliau tau pades