Page 2 of 2

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 00:39
by matt
dzuku_briedis manau krikscioniskai pasielgsiu kad savam ratui uz savikaina atiduosiu :) jau ir tai misionieriaus misija darau siusdamas smutkes for free, zek jau ant galvos lipt pradejo :D:D

didzej: gal tik man taip atrodo bet ten visai kitoks gyvenimas verda. nesulyginsi kulturos su europa, mazai kas atvaziavusiu i cia gryzo atgal, kiti net nelegaliai pasilike sedi, o gyvena pilnavertiskesni gyvenima nei lietuvos pilieciai lietuvoje, ka jau kalbet apie zalios kortos savininkus.. jau kokia 20 lietuviu pazystu cia(ir legalu ir nelegalu) ir ne vieni net nemasto i lietuva gryzti. Siaip patys amerikonai is dalies yra buki ir pavirsutiniski, bet ziauriai paprasti ir draugiski, kitokie nei pvz prancuzai anglai ar vokieciai, zodziu ne europa :) jei tik yra galimybe verta susipazinti su sita salim ir pamegint paieskoti tos american dream :))

p.s. mitas kad amerikonai yra hamburgeriu apsirije nutukeliai. lietuvai dar pasitempti reikia iki ju fiznines formos :)) aisku yra ir hipopotamu pilna..

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 01:13
by Dzuku_Briedzis
As pasakysiu (is tikrai labai gilios asmenines patirties, suesto shudo ir kitu dalyku), kad amerikonai yra lohai ir vARTotojai. Ir sitos nuomones nekeiciu jau 20 metu ir nekeisiu netgi jei Rashyd mane mushtu (turbut, nes R. musha smarkei ir itikinamai)

P.S. Rashyd dauzho bangom ir vejais per lupas (turetu skaudet)

P.P.S. Prisigeriau, einu miegot. Lababankt

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 01:24
by matt
dar nuo saves galiu prideti trioxlos. zodinis sutarimas su jais - nulinis :)

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 20:56
by zil130
Jei amerika būtų visas pasaulis tai reiktų dviejų ar trijų tokių pačių pasaulių norit patenkint jų poreikius.

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 21:54
by didzhej
zilas dejo sentencija. einu studijuot is naujo.

Re: tepk roges vasara..

Posted: 22 Aug 2010, 22:12
by efk0nas
matt wrote:dar nuo saves galiu prideti trioxlos. zodinis sutarimas su jais - nulinis :)
O ką, LT kitaip?

Re: tepk roges vasara..

Posted: 10 Sep 2010, 18:49
by matt
visgi surizikavau ir nusipirkau KOLD KUTTER varztus, 20$ - pameginimui bus verta. dabar reikia ieskoti padangu su negiliais 'knobbies' ir grezti.

Re: tepk roges vasara..

Posted: 10 Sep 2010, 19:07
by mindaugasa vol.2
pala, kada grizti i lt?
gal imciau maisa. bais tingiu samariezus sukioti.

Re: tepk roges vasara..

Posted: 10 Sep 2010, 20:52
by Arvis
mass buy! imam 2

Re: tepk roges vasara..

Posted: 11 Sep 2010, 02:53
by matt
chebra buvau visa vasara usa, paraset kai liko 4 dienos iki isvykimo :) nebeiseis pagriebti, nebent siunciam zmogui pas kuri dabar gyvenu

Re: tepk roges vasara..

Posted: 11 Sep 2010, 10:15
by zil130
Teisingai, špygą Amerikai, kelkit Lietuvos ekonomiką, suksit varžtus dvi savaites-padidės darbo užimtumas, būsit užsiemę- mažiau nuodėmiu pridarysit.

Re: tepk roges vasara..

Posted: 26 Nov 2010, 17:29
by matt
nusipirkau deveta sipuotu padangu komplekta uz beveik aciu t.y. priekis treleborgas ir galinis sipuotas metzeler. Nemazai sipu jau islakste, tad teko susukti koldkutterius i ju vietas(ledo dyglius derinam su sniego dygliais, kad tik laikytu [-o< )

Dabar reikalas tas kad galines padangos sipai jau pavarge i viena puse, t.y. nudile is vienos puses ir manau nekabins, TACIAU apsukus padanga - kita istorija. galvoju montuoti i priesinga puse nei sukimo kryptis. ar yra kokiu nors PRIES sita sumanyma?

p.s. NOMONEYRACING