Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 07 Sep 2010, 14:00
As in. Kadu ta talka?tomasn wrote:idejos yra dvi. viena aptarta vakar su tuckum alu begeriant, antrojo - su stormsu skype besusirasinejant.
Pirma ideja. pasidaryti anrudotalka ir gariunuose israityti nauja trasa, panaudojant benzopjuklus bei trimerius. reikia datos, talkos dalyviu, benzopjuklo bei trimerio krumams/zolei. Kal kita savaitgali tai ir atliekame?