Jaunosios pavežiojimas motociklu
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Arvis matyt dar po vakar neissiblaive 
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Jei teisingai suprantu, tai pirma ištekės, o paskui tik važiuos. O gal ji nori bėgti nuo altoriaus ir daryti tai labaigreit???zil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
nepykit, ne specas
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
na, jei labai greitai ir velai vakare zirmunuose, tai skaitau, kad ir dvirka sueiszil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
kas te lyderiai buvo?
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Nu kur jau, tigi po altoriaus jau amba visam laikui kartu ir varge ir skausme ir nevilty, nebent kam pasiseka labiau.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
kur te ka pavezint reik?
su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.
su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.
Peace ДА!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
žiūrau skaitai tik antraštes
Yvl wrote:su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.
How does you do?
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
grazus harlis tai tokia pati misija neimanoma kaip lengva honda. 
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Username wrote:Motociklas kaip taisykle yra britva. Jei tiksliau britva R1.
Neturi R1 -
atai kur ponas cia kadais isdidziai notrauka postinot - ten gumine boba gale sedejo?
Peace ДА!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
tai stok į eilęYvl wrote:xuj. skaitau viska
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau!
How does you do?
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Skaitau, kad abu galit pasidaryti raidauta ant kibinų!El Traxo wrote:tai stok į eilęYvl wrote:xuj. skaitau viska![]()
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau!
nepykit, ne specas
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
