Page 2 of 3
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:48
by jara
Arvis matyt dar po vakar neissiblaive

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:48
by zil130
Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:51
by nepykit
zil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
Jei teisingai suprantu, tai pirma ištekės, o paskui tik važiuos. O gal ji nori bėgti nuo altoriaus ir daryti tai labaigreit???

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:55
by jara
zil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
na, jei labai greitai ir velai vakare zirmunuose, tai skaitau, kad ir dvirka sueis

kas te lyderiai buvo?
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:56
by zil130
Nu kur jau, tigi po altoriaus jau amba visam laikui kartu ir varge ir skausme ir nevilty, nebent kam pasiseka labiau.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 16:19
by Yvl
kur te ka pavezint reik?
su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 16:26
by El Traxo
žiūrau skaitai tik antraštes
Yvl wrote:su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 17:49
by Yvl
xuj. skaitau viska

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 18:14
by Username
grazus harlis tai tokia pati misija neimanoma kaip lengva honda.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 19:06
by Yvl
Username wrote:Motociklas kaip taisykle yra britva. Jei tiksliau britva R1.
Neturi R1 -

atai kur ponas cia kadais isdidziai notrauka postinot - ten gumine boba gale sedejo?
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 21:07
by Username
Ten nuotrauka is PS3 geimo.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 21:09
by El Traxo
Yvl wrote:xuj. skaitau viska

tai stok į eilę
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau!

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 21:18
by nepykit
El Traxo wrote:Yvl wrote:xuj. skaitau viska

tai stok į eilę
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau!

Skaitau, kad abu galit pasidaryti raidauta ant kibinų!

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 10 Sep 2010, 13:42
by Yvl
tas tai paliubomu

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 10:02
by Dzuku_Briedzis
nesakykit nieko, bet atrodo klaikiai
