Page 2 of 3

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:48
by jara
Arvis matyt dar po vakar neissiblaive :albino:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:48
by zil130
Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:51
by nepykit
zil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
Jei teisingai suprantu, tai pirma ištekės, o paskui tik važiuos. O gal ji nori bėgti nuo altoriaus ir daryti tai labaigreit??? :dontknow:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:55
by jara
zil130 wrote:Gi dar svarbu ar labai jaunoji nori ištekėt, nes gal nori labai, ir labai greitai, tai tuomet lyg ir brytva tiktų labiau.
na, jei labai greitai ir velai vakare zirmunuose, tai skaitau, kad ir dvirka sueis :)
kas te lyderiai buvo?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:56
by zil130
Nu kur jau, tigi po altoriaus jau amba visam laikui kartu ir varge ir skausme ir nevilty, nebent kam pasiseka labiau.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 16:19
by Yvl
kur te ka pavezint reik?
su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 16:26
by El Traxo
žiūrau skaitai tik antraštes :evil3:
Yvl wrote:su salyga kad visi unitazinykai sulindo y shudus - atstatau krutine vienas.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 17:49
by Yvl
xuj. skaitau viska :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 18:14
by Username
grazus harlis tai tokia pati misija neimanoma kaip lengva honda. :teeth:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 19:06
by Yvl
Username wrote:Motociklas kaip taisykle yra britva. Jei tiksliau britva R1.

Neturi R1 - =;

atai kur ponas cia kadais isdidziai notrauka postinot - ten gumine boba gale sedejo?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 21:07
by Username
Ten nuotrauka is PS3 geimo.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 21:09
by El Traxo
Yvl wrote:xuj. skaitau viska :)
tai stok į eilę :P
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau! :^o

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 21:18
by nepykit
El Traxo wrote:
Yvl wrote:xuj. skaitau viska :)
tai stok į eilę :P
Be to, svetimų bobų dar nevežiojau! :^o
Skaitau, kad abu galit pasidaryti raidauta ant kibinų! ;-)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 10 Sep 2010, 13:42
by Yvl
tas tai paliubomu :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 10:02
by Dzuku_Briedzis
nesakykit nieko, bet atrodo klaikiai

Image