Page 2 of 7

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 21 Sep 2010, 21:28
by Dainius
as irgi uz.
hm...spalio 4d PIRMADIENIS
spalio 2 zborai!
tai spalio 3?

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 21 Sep 2010, 21:29
by mindaugasa vol.2
tuckui neduokit skalbenkes: ivarys i bala iki negaliu ir saugikliai perdegs. ar ten automatiniai sudeti?

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 08:33
by Rammst
nu bent rateli absugt labai but smalsu. o kaip issprestas garso klausimas - jokio ar koki irasa leidzia per kolonke? nes jei jokio, taigi vien keiksmai trasoj ir snekos bus... kazkaip nesolidna?

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 09:31
by Dzuku_Briedzis
Spalio 3 - ok :)
Po to galima ir normalu prasaugima padaryt

Rammst: tai labai gerai, kad garso jokio.. tyliai privaziuoji is nugaros, niekas taves negirdi, nesijaudina, o tu tik sast per sona ir fsio

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 09:58
by Rammst
aš masčiau iš negirdinčio pozicijos - dar infarktą įvarys koks Emazas...

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 13:36
by drzet'as
AS irgi noriu su su tuo buitiniu prietaisu pralekti .

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 14:16
by Dainius
jei daug susirinktu, butu galima mastyt apie rugsejo 26d ir spalio 3d.?
greitai susigrupuokit kas 09.26d, o kas 10.03d

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 14:30
by drzet'as
rugsejo 25 enduro ralis tai as tada i spalio 3 labiau linkes ;]

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 14:36
by Dzuku_Briedzis
man irgi spalio 3 geriau

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 17:25
by Renaz
spalio 3 :3some:

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 22 Sep 2010, 20:46
by Ziune
maciou riedanti ta ale streetuka...
kay saka gal susilaikysiu ir da metelius palukesiu, ka nesusigadint nuomones apie atsinaujinanciu resursu praduktus......

gaidynas skaitou

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 23 Sep 2010, 09:02
by mindaugasa vol.2
pagalvojau: jei jau motoshop gerasirdiskai ir neapdairiai duoda skalbenkes supirdolinti naniet, tai minimo e-strytuko pristatyma darome aukstadvaryje. tuomet jarai bus proga suorganizuoti pakatuskes, be to gales pralekti ant skalbenkes palygindamas su nevykusia honda.
aukstadvary tas daiktas gali kazkiektai vaziuoti?

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 23 Sep 2010, 09:05
by storms
spalio 3

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 23 Sep 2010, 10:24
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:pagalvojau: jei jau motoshop gerasirdiskai ir neapdairiai duoda skalbenkes supirdolinti naniet, tai minimo e-strytuko pristatyma darome aukstadvaryje. tuomet jarai bus proga suorganizuoti pakatuskes, be to gales pralekti ant skalbenkes palygindamas su nevykusia honda.
aukstadvary tas daiktas gali kazkiektai vaziuoti?
bet tai as taip ir nesuprantu ar tas mini strytukas bus testdraivinamas? :)
tada sakyciau, kad testdraivui geriausiai tiktu sis savaitgalis, nes berods pranesa ji silta ;)

Re: Elektrinio MX testdraivas

Posted: 23 Sep 2010, 12:03
by wundis
siulau sutapatinti testdraiva su shutauto diena (spalio 16/23). vyrai nuvaro, atsmaugia, o tada be rankyciu ir kojyciu ant strytuko ir i saudykla! :blackeye: