Vakar vakare susiruosiau parasyti revjuza, bet perskaites Vee meno kurini pajutau nepilnavertiskumo kompleksa ir nutariau eit gult.
Enivei,
Pries kelis metus, atejus laikui pasikeisti mano istikimaji GSX-R 600, nutariau kad mano gyvenime reikia Italiskos aistros ir temperamento, tad nuejau i parduotuve ir nusipirkau Aprilia RSV-R. Veliau supratau kad Italiskas temperamentas yra kaprizingas ir uzsispyres, reikalaujantis daug demesio ir islaidu.
V2 variklis reikalauja skirtingo vaziavimo stiliaus nei IL4. Man prireike keliu savaiciu kad ji suprast ir prisitaikyt. Iseinant is posukio jis neatsilieka nuo IL4 litro, bet kai tik pasirodo tiesioji ir IL4 issisuka iki didesniu apsuku – Aprilia neturi shansu. Bet tai nera siurprizas, kuomet RSV turi 126 BHP, o IL4 140-160 (?). Taciau power surge nuo zemu apsuku yra kaip kirvis i nugara.
Motociklo privalumai:
- Geras garsas su Arrow slip-onais ir Renagade air box;
- Priekiniai stabdziai. Labai jautrus ir galingi. Niekad nenaudoju daugiu nei du pirstus stabdant. Islieka kieti ir ikaitus. Vienu zodziu - Brembo. Suzukio stabdziai net su sarvuotom slangom ir HH kaladelem nebuvo net panasiai geri (apie galini stabdi - trukumu skyrelyje);
- Valdymas yra daug geresnis nei Suzukio. Apie toki valdymo lygi mano Suzukis net nesvajojo. Siek tiek sunkus keiciant krypri, bet labai stabilus posukyje;
- Geras garsas su slip-onais ir Renegade air box;
Trukumai:
- Vaziavimas mieste yra tragedija. Svorio centras sukoncentuotas aukstai, tad manevruojant tarp masinu reikalinga ‘tvirta ranka’ (tai vargina), veidrodziai rodo tik alkunes, sankaba kieta, pirmas begis labai ilgas, todel pilnai atleisti sankaba galima tik vaziuojant virs 24 mph, kitaip diorginasi kaip shizofrenikas. As padariau -1 +2 konvershna tai dabar zymiai geriau;
- Galinis amortizatorius matyt buvo pagamintas Baltarusijoje (nors Aprilia tuo neprisipazista) nes po 9000 myliu apsimyzo ir numire;
- Galinis stabdis matyt buvo suprojektuotas Hondurase o pagamintas Baltarusijoje (nors ant jo ir usrasyta Brembo). Nes jis neveike, neveikia ir neveiks. Sita problema turi visi RSV;
- Sakiu rieboksliai pradejo varvet po 8000 myliu. Jie yra high performance ‘mazos trinties’ rieboksliai. Deja, nepasizimintys ilgaamsiskumu;
- Jei kelias savaites su motociklu nevazinet – issikrauna akumuliatorius;
Dabar, visus dominantis klausimas. Patikimumas. Tiems, kurie nori kad ju motociklas vaziuotu 365 dienas metuose, tegul pasirenka Japonais siulomus motociklus. Arba BMW. Nepasakyciau kad Aprilia yra nepatikimas motociklas, bet, nu, kaip cia geriau paaishkinus, sakykim kad kai kurie komponentai nebuvo iki galo apgalvoti pries paleidziant motocikla i produkcija. Ir tie komponentai, anksciau ar veliau, uzluzta. Del tu keliu silpnu motociklo vietu jis yra isgarsejas kaip nepatikimas. O tai reiskia - zemos naudotu motociklu kainos. Jei megsti ekskliuzivuma, zodzius Brembo ir Ohlins, ir egzotika, bet mastai kad lady boy yra zingsnis per toli, tai nusipirk daug motociklo uz mazai pinigu.
Vos nepamirsau pamineti svarbiausio motociklo privalumao: geras garsas su Arrow slip-onais ir Renegade air box ! ! !
hehe, pagaliau! tai aciu vobliariui, kad nepatingejo. atvirai sakant, tai klausdamas del patikimumo labai norejau, kad atsakymas butu netiketas ir pozityvus - "plepalai". tai pakeltu nuotaika ir dairymasis i aprilios mocus butu labiau pagristas.
kodel taip nesigavo?
bet del valdymo palyginimo su suskiu tai nustebau. negi taip gerai? stabiluma posukyje turi uztikrinti visi sunkus mocai. bet pats pasukimas i posuki? man pvz. po sp2, cbr'o reakcijos ir lengvumas guldant buvo shokas.
edit: bet kaip track only mille tinka? beje, ar neperkaitineja variklis? ar metant pora pavaru zemyn pries posuki, stojasi skersas?
paklausiu dar karta: kiek ein, kiek kuro ryja, kokia rida, ir kodel bakas spakliuotas.
siaip teigiamai atsiliepiu apie pirma reviusa. sekanti tema - beveik briedzio - kiek mergu galima nukabinti su aprilia haid parko prieigose 5adienio vakara. aciu.
Taip, Vee, tai naujesnis modelis. Mano 2007-u.
Mindaugasai, variklis neperkaitineja. O procesorius mano ropeje tai tikrai gali perkaist bandant apibudinti motociklu valdymo skirtuma. Labai jau daug kintamuju valdymo formuleje.
Suzukis buvo labiau 'flickable' ir lengvesnis guldant, bet atsigulus jis nelaikydavo traektorijos, su jo reikejo 'kovoti' posukio viduryje.
Aprilijos sakes yra labai informatyvios, lyg laikitum uz rato asies, o ne clip-on'u. Posukio vidury valdymas yra neutralus, taip pat yra lengva pakoreguoti traektorija (uztenka paziureti kur nori buti ir jau ten).
wundis wrote:paklausiu dar karta: kiek ein, kiek kuro ryja, kokia rida, ir kodel bakas spakliuotas.
siaip teigiamai atsiliepiu apie pirma reviusa. sekanti tema - beveik briedzio - kiek mergu galima nukabinti su aprilia haid parko prieigose 5adienio vakara. aciu.
Seksualiniu stimuliatoriumi mergoms transporto priemone yra tik Lietuvoje, Rusijoje ir Ukrainoje.
Vakarietiskoms mergoms labiau rupi vyro gerumas, svelnumas, gumoro jausmas ir visu svarbiausia - patrankos dydis...
Tad i haid parka einu vilkedamas siaurus dzinsus (budamas labai atsargus neuzklistant i neteisingos pakraipos parko prieigas)
Pirmu begiu sankaba atleidi prie 25mph? Tai tureciau pasakyti kad nezinai tada kas istikruju yra ilgas begis.
su 2006 RSV-R is kotrelos vaziavau viena karta, tai toks visai idomus vaziavimas, kaip su nesuper bombintu traukiniu - vienodai begejasi ir greicio visai nesijaucia tik ziuri kad jau ribotuvas birbia. Nera tokio staigaus rovimo prie aukstu apsuku ir todel net nepajauti kai reikia begi jungti (cia po litro-keturi).
Last edited by Username on 17 Oct 2010, 16:12, edited 1 time in total.