Page 2 of 11

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 21 Jan 2011, 22:58
by zil130
Tai gal užvakuumuota padanga.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 12 Apr 2011, 22:40
by tckd
nu ka laikas atnaujint pakampe
sezona atidarem, padangas pasildem, laikas matalint o cia eme ir islindo yla is maiso.. cia suprask veršis "arata" irgi uzsinorejo? vamzdi mes jam! MF suvirintojai trina rankas bus pelno :evil3: :popadu: :hello2:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 13 Apr 2011, 08:26
by mindaugasa vol.2
kur ce kas nuluzo? nieko nesuprantu. duokit paaiskinimu.
tas mielkas gabaliukas?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 13 Apr 2011, 08:31
by Arvis
tcdc deda duslintuva nuo golfo.

edit: nuo saaaaaaabo.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 13 Apr 2011, 08:37
by mindaugasa vol.2
Arvis wrote:tcdc deda duslintuva nuo golfo.

edit: nuo saaaaaaabo.
na pagal bakelio dydi, tai tas saaabas turi buti virs 3,5t bendrosios mases? C1 kategorija?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 13 Apr 2011, 09:19
by tckd
hmm reik pasvert jauciu sveria kaip 6 bergo :greblys:
bet tai graziai nuluzo ka kai nupjautas, luzena 5 cm istraukta jau is bakelio :ruko:


arata kaip zinia nelygis desim race apruved arrow.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 14 Apr 2011, 22:58
by tckd
aciu kad esate

suvirintOjas tomas (snargliotojs)
agrotiekimas su xamutu (daj kapeiku krasavcik)
alterna su sudotyre sujungimui (uztepi ir sukieteja)

veršys vel meiliai murkia :occasion2:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 15 Apr 2011, 08:10
by mindaugasa vol.2
o kur suvirintojas vytautas? nereiketu sudo tyre mozot, kuri visvien isbyres

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 15 Apr 2011, 08:55
by tckd
kaip tai netept, garaze metosi tai reikia tept. isbyres uztepsim vel mums negaila. :greblys:

tarp suvirintoju konkurencija per galva vercias kad pajimt klijanta. :albino:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 24 May 2011, 23:58
by tckd
nu stai ir isauso vakaras kai versiukui teko biski pamatyt ko nenumate kawasaki heavy industries inzinieriai kurdami kur jis vaziuos, gi vadyla (husaberg enduro skul: 4 strok force/spausk baka keliais) pasieke istorinius raumens itempimo lygius "rankos replei - kelnes rudos" prilygintinus istoriniams pilaites mx jemimais su asfaltinem padangom.
vadinas taip riesej reikejo kazkur nusukt nuo asfalto ir po kazkiek zvirkelio turejo but privaziuotas grazus stadionas
pabandyta sukti cia:

Image

kelias pradeda dziugint

Image

aj nu cia biski jau ir toi

Image

aha kaip enduro be rasteliu tai cia tik gazku pridatj

Image

suk rankenu abali

Image

stot! gult!

Image

visks apskaiciuota tarp dugno ir purvo tarpelis 0,20 kaip voztuvuos.

Image

i skyreli :nepajamtos kliutys:

Image

nu ir final1 po valandos susiliejimo su savimi ir versyso dejoniu buvo isgirstas suns balsas, kurio deka issikrapstyta is dievu misko..ar zinot an kiek gera buvo po to pamatyt asfalta?? :confused5: :hippy: final2 pasirodo reikejo pasukt sekanciam ivaziavime :greblys: :suicide:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 May 2011, 07:16
by tomasn
enduro shik.. shirdy, teks imt africa

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 May 2011, 08:06
by mindaugasa vol.2
heavy industry valdo purva.
bet tai sugalvok, tokioj vietoj stadiona statyti!?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 May 2011, 10:05
by tckd
veršis ir skaiciai: vienas vairo antgalis sveria 262 gr.

egzpertu prasom acakyt kam tiek nemazai?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 May 2011, 11:22
by M`BaubZ
kad pagesintų vibracijas.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 25 May 2011, 16:34
by Username
vibraciju meistras zino ka sako