Page 2 of 5

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 13:08
by M`BaubZ
už tai louis neturi berikų.

dar noriu paklausti apie teknic. kažkas turėjo? mindaugas? dydžiai atitinka kitų gamintojų? nes internetas sako visaip. ką?

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 13:15
by tckd
o ka cia taip SV userius an odos trugtelejo. noras lygiuotis i :virus:? an dvieju simtu vaziuot pradejot? ko cia tekstile negaditsa?

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 13:47
by M`BaubZ
Image

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 14:02
by El Traxo
M`BaubZ wrote:a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?
ačiū
Turu perforuotą vasarinę HD kožankę. Kai karšta - gėris, nes dar ir vienintelis pamušalas nusisega. Vėsesniu oru jau nekas, reikia rengtis kažką šilto po apačia. Bet čia kaip su motociklais - vieno viskam neužtenka, reikia dviejų :)

Dar sužinokite, kad Europos pietuose chodoviausias brendas - Dainese. Isp/Port. beveik visi Dainesiai :dontknow:

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 14:20
by rprznt
tckd wrote:o ka cia taip SV userius an odos trugtelejo. noras lygiuotis i :virus:? an dvieju simtu vaziuot pradejot? ko cia tekstile negaditsa?
tai bebejo kad noras yr... :glasses7: sv650S visur reklamese su sport tipo kozom buna... :roll: :roll:

Beje sport tipo tekstile irgi labai sveikintinas reikalas netiesa? (pigiau, nemaziau saugu, skalbiame skambenkeje, daugiau kisheniu?)

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 19:33
by mindaugasa vol.2
man teknikas patinka. geras brandas. beje, bikeshopas turi ekskliuzyvini branda odai. rimti reiseriai lekia su tokiu.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 20:41
by Woo
M`BaubZ wrote:už tai louis neturi berikų.

dar noriu paklausti apie teknic. kažkas turėjo? mindaugas? dydžiai atitinka kitų gamintojų? nes internetas sako visaip. ką?
pas mane va toks violator:
Image
Pats emiau teknica, nes daug kur buvo isrinktas kaip vienas geriausiu kainos-kokybes variantu.
Dydis tikrai skiriasi nuo kitu t.y. mano dydis 50, bet pasimataves i 50 netilpau, emiau 52 ir tai dar ties peciais galetu buti bent 1cm didesnis. Tad reik imt dydziu didesni, kaip kad ir raso nete.
Del kokybes ir patogumo jokiu priekaistu neturiu, atlaike jau ne viena griuvima. Keliu slaideriai labai naturalioje vietoje. Yra isimama nugaros apsauga, ana tokia ne pati rimciausia, visad deduosi vezli. Vienintelis dalykas kurio man truksta, tai kazkokiu apsaugu ant klubu, bo visad ridenantis nusidauzo

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 21:51
by M`BaubZ
woo, tavo 50 dydis - tai motokostiumų ar šiaip rūbų? ebejui kaip tik žiūrėjau 2 dalių violatorių už pusebb kainą. tai reik suprast, ten ant klubų paminkštinimų nėra?

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 21:58
by mindaugasa vol.2
triusikus dekites su paminkstinimais ant klubu. kaip rashydo. tie kur nespalvoti.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 22:14
by Woo
taip, kombezu dydis. Sortai tikrai puikus dalykas, bet galetu ir pa defaultu eit klubu apsaugos, nes tikrai reikalingos.

ups, apsimelavau! ka tik paciupinejau kombeza, visgi ties klubais yra ideti nedideli paminkstinimai, bet jie kokiu 3mm storio - realios naudos nulis.

ps - vienos dalies kombezas saugiau ir turbut patogiau. nesu turejes 2 daliu. be to niekad nekyla abejoniu detis kelnes ar lekt su striuke

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 27 Oct 2010, 09:01
by storms
im 1 dalies kombeza
jei noresi vaziuot tik su striuke - uzsidesi textile kuria jau ir taip turi

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 28 Oct 2010, 16:24
by M`BaubZ
padiskutuokim dar: 2 dalys ar 1

man visai nepatinka kupra. ypač kai būna per visą nugarą. o kaip paskui ant tos kupros kuprinę užsidėt?

o kaip patogiai išsikratyt rudąją materiją, kai bevažiuodamas vos galo negauni? vieni nepatogumai...

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 28 Oct 2010, 16:27
by mindaugasa vol.2
ne visos 1dalies aprangos su kuprom

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 28 Oct 2010, 19:41
by Woo
bent jau man:
1) kupra lb grazu, tai be galo svarbu makeninant :laughing6:
2) prideda papildomo isivaizduojamo ar faktinio saugumo nugarai
3) gerina aerodinamika prie 324 kmh

beje, kiek sake, su dvieju daliu apranga ne visose kaimyninese trasose ileidzia

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 28 Oct 2010, 21:03
by wundis
tai kad viena ausimi girdejau, kad kol susegama - nesvarbu ar dvieju ar trylikos daliu.