Page 2 of 3

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:15
by M`BaubZ
skaityčiau, kad prie tokių aplinkybių aliumininė žvaigždė neturi privalumų prieš plieninę.
plieninė ilgiau laikys - žiū, dar ant kito motociklo užteks.

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:21
by jara
M`BaubZ wrote:skaityčiau, kad prie tokių aplinkybių aliumininė žvaigždė neturi privalumų prieš plieninę.
plieninė ilgiau laikys - žiū, dar ant kito motociklo užteks.
kodel neturi???
cia kalba eina ne apie ilgaamziskuma! jei jo reiktu imciau uz nelabai pigiai supersprox pas baikshopa! :)
o cia sezonui uzteks. tiek ir tereikia!

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:27
by storms
na as deciau liuminine, nes laiko ji narmalei, o yra lengvesne
bet
ant jarko sbaiko stovi zvaigzde, su kuri anuvaziuota iki 100 km. tai reikia sita sumt kaip nauja
oem

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:43
by Wobbler
Jara, turiu Renthal, berods +3 (veliau eisiu paskaiciuosiu) zvaigzde (nauja), kuria pirkau savo GSXR600 K2. Patikrinau sarasiuka kuri idejo Inter apie Suzuki daliu tinkamuma, bet ten konkreciai apie zvaigzdes nepasakita. Taciau ebejuje raso kad zvaigzes tinka 01-10 metu baikams.

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:45
by M`BaubZ
na as deciau liuminine, nes laiko ji narmalei, o yra lengvesne
tai kad svorio sutaupymas visai menkas. kiek ten būtų? 200-250g?
ar tikrai tokie dalykai jaučiasi? kiek čia sekundžių nuo rato nujims?

va jei viską sistemiškai lengvint tai jo, kiekvienas gramas užskaitomas.

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:50
by storms
ne cia ne siaip keli simtai g, o keli simta BESISUKANCIOS ir NEAMORTIZUOJAMOS mases
o je nukirpt visada yra gerai

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 16:58
by jara
stormsas jau parase, kur cia suo pakastas.
be to, kodel galvoji, kad kitos dalys nebus keiciamos lengvesnemis??? :)
o kas liecia sekundziu sutaupyma, tai manau, kad jei ir sutaupysiu 0,2 sek, tai vis geriau. kodel gi to nepadarius, jei zvaigzde kainuoja tiek pat??

Wobler, buciau dekingas, jei paveizetai :)

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 17:15
by Wobbler
dančiai suskaiciuoti: 47
svoris: labai lengva
Ispejimas: mano grandines ilgio neuzteko (todel zvaigzde liko nepanaudota), yra galimybe, kad grandine buvo trumpesne nei originali
ar buvai uzdejes +2 zvaigzde? ar buvo grandines laisvumo?

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 17:39
by jara
dabar yra +2, t.y. 45.
sian vakare pabandysiu nulekt ir paziuret, kas ten su grandines laisvumu yr :)

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 18:48
by mindaugasa vol.2
supersprox, kaip ir auksinis air box modas, reikalauja, kad raideris turetu bent viena auksini danti. priekyje.

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 30 Dec 2010, 23:14
by tckd
jara wrote:o cia sezonui uzteks. tiek ir tereikia!
cia suprask daugiau sezona nelaiko? ar cia pas panasonikus po sezono privalu upgradint viska +1 :binky:

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 31 Dec 2010, 12:52
by storms
jara wrote:dabar yra +2, t.y. 45.
sian vakare pabandysiu nulekt ir paziuret, kas ten su grandines laisvumu yr :)
gali net nevaziuot
netilps

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 31 Dec 2010, 14:42
by jara
ilgint grandine reikia, kad uzdet +4???
tipo +3 telpa, o +4 jau ne?

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 31 Dec 2010, 14:44
by storms
keik pamenu pas olega te buvo beveik pilnai itemptas lenciugas
nors galiu klyst

Re: Zvaigzdziu metalas

Posted: 31 Dec 2010, 14:49
by jara
buvai teisus. beveik visiskai itempatas lenciugas. klausimas stojasi tada taip - labai sudetinga prailgint grandine - 1,2 nareliais? ar neverta? po to tipo bus per ilga?