Page 2 of 3

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 20 Jan 2011, 13:46
by ezhiukas
drasu aiskinti zmogui apie nesportiska elgesi kabliu i ziauna, kai pas ji rankose uztaisytas kalasnikovas :D

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 20 Jan 2011, 13:50
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:drasu aiskinti zmogui apie nesportiska elgesi kabliu i ziauna, kai pas ji rankose uztaisytas kalasnikovas :D
vienintelis teisingas ejimas. nes po to tas fruktas galejo atsisukti su kalasu i salia stovincius ir ko nors paklausti. praporo reakcija buvo nepragerta.

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 20 Jan 2011, 15:46
by Wobbler
Auklejimas kabliais tegul lieka armijoj.
Durniai yra visur ir jie baisiau uz mandavoskes usuose, egzaminais ju neatsikratysi.
Durniai trasoj dazniausiai durnai elgiasi ne del taisykliu nezinojimo, o todel kad ...eeer... yra durniai (isskyrus kada jiems taisykles nepaaiskintos - tada organizatoriai durniai)

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 26 Jan 2011, 13:17
by Shtrych
įterpsiu savo trigrašį:
teko užpernai matyti, kaip vienas suko iš vidurio į boxus, kitas lenkė ant tūkstančio iš dešinės.... buvau žiūrovas pirmoje eilėje (nes fotografavau..) vaizdelis nekoks. reziume - ačiū dievui viskas baigėsi tik sulankstytais ratlankiais ir pažetromis undertailo plasmasėmis....
kad ir kaip kvailai skambėtų - prieš paleidžiant į trasą - reikia visus surinkti ir žiūrint į akis išdėstyti esminius saugumo punktus....
nes dažnas vadeliotojas turi savo suvokimą apie saugumą - "aš važuoti moku - nereikia to bryfingo" su visomis iš to iškylančiomis pasėkmėmis.
:blackeye:

gal susitiksim NZ
:hello2:

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 26 Jan 2011, 18:05
by storms
tai kogero as ta raudona zx10r su kvadratiniais ratais viliuko kuzave ir parsiveziau

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 26 Jan 2011, 20:43
by mindaugasa vol.2
tas tavo viliukas yra grabavozas
ilgai tylejau, bet dabar jau nebegaliu, viska pasakysiu:
kur tik viliukas pasisuka, tai kaip saltas lapkricio vejas padvelkia, net kunas pagaugais nueina..
baikeriai krenta kaip zalgirio musyje-2010
motociklai genda ir gabalais eina...
o tu tik susirenki su viliuku ir transportuoji, ir transportuoji sau
fui!

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 27 Jan 2011, 09:06
by storms
taip
draugur ate mane dar Mengele vadina...

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 27 Jan 2011, 09:29
by mindaugasa vol.2
dr.Mengele
ai! prisiminiau, kad i kodeksa reikia irasyti interui draudziama zona 600m atstumu nuo NZ. jis skleidiza neigiamus fliuidus ir tada motociklai genda masine tvarka.
arba kas ten pas mus atsveria neigiama intero itaka? kazkuris buvo gerasis?

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 27 Jan 2011, 11:19
by sai
aha, kazkas buvo geraja ziedo dvasna. po to ji pakele i pirmininkus :D

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 27 Jan 2011, 12:46
by mindaugasa vol.2
ne. prisiminiau, efkunas skleidzia geraja energija, kuri kompensuoja intero blogaja

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 14 Jun 2011, 13:29
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai ka galetume spresti apie pakabos darba is sios padangos nudilimo?
ce wajdulio padanga. tai dabar galvoju ar viskas ok su kwkaliuko galine pakaba? tvarkoj?
Image

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 14 Jun 2011, 19:54
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
tai ka galetume spresti apie pakabos darba is sios padangos nudilimo?
ce wajdulio padanga. tai dabar galvoju ar viskas ok su kwkaliuko galine pakaba? tvarkoj?
pakaba negera sugedusi, i poznane vaziuot jokiu budu negalima :albino:

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 14 Jun 2011, 20:43
by mindaugasa vol.2
rebaundas nelaiko ar kompresionas?

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 15 Jun 2011, 00:04
by wundis
ta proga, ar zinojote kad orgazmo metu moters gimda veikia kaip didziulis siurblys? :confused5:

Re: Ziedines trasos herojaus kodeksas

Posted: 15 Jun 2011, 10:44
by El Traxo
wundis wrote:ta proga, ar zinojote kad orgazmo metu moters gimda veikia kaip didziulis siurblys? :confused5:
patikslinkit pirmininkui - reboundo ar komprešino metu?