Page 2 of 2
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 16:47
by mindaugasa vol.2
as sian garaziuki uzmaciau, kad turiu padzioves r1 (!) stabdziu slanges. Y(!)

formos, nuo 08 makakes. galai anoduoti. jei yra ideju, kad gali tikt ant zyzerio, tai dovanoju be pinigu. sitos gi bus puse amziaus jaunesne, o be to nuo R1(!)
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 21:04
by Username
Ricardo wrote:
Ir dar vienas klausimas.Kas bus jai as nupjausiu ir uzvirinsiu viena ismetimo vamzdi ir ant likusio pastatysiu koki sportini izmetima nuo kokio litrinio baiko?
Nu isivaizduok kaip jaustumeisi jeigu tavo shiknos skyle pasidarytu dvigubai siauresne...
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 21:34
by Ricardo
Kodel iskilo toks kalausimas o del to kad turiu viena glusaka pazeista (gavau is anglo toki) ir tai mane erzina.Nuvaziaves i Savanotiu GTV pamaciau toki pati zzr su 1 glusaku.Pas meistriuka kuris manau kazka (nusimano apie mocus) paklausiau -sake bus be problemu tik dusle didesne pasistatyt :roll:Tai va galvoju gal cia kas ka patars.Dar jis minejo kad svarbu kad visi keturi vamzdziai ispirmo sueina i viena dideli o tik poto pasiskirsto i du.Tai jai pastatyti viena duslintuva su didesniu pralaidumu arba (mazesniu pasipriesinimu)gal ir nebutu tragedijos?

![IMG_1553[1].jpg](./download/file.php?id=675)
- IMG_1553[1].jpg (50.45 KiB) Viewed 2363 times
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 22:31
by Ricardo
Username wrote:Ricardo wrote:
Ir dar vienas klausimas.Kas bus jai as nupjausiu ir uzvirinsiu viena ismetimo vamzdi ir ant likusio pastatysiu koki sportini izmetima nuo kokio litrinio baiko?
Nu isivaizduok kaip jaustumeisi jeigu tavo shiknos skyle pasidarytu dvigubai siauresne...
Jai buciau pydaru tai nezinau kaip man, bet manau mano draugams tai patiktu...
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 23:29
by Username
Is paveikslelio panasu kad nori tiesiog nupjauti (ir uzkimshti) viena vamzdi, bet pralaidumas likusiame laisvame taske nepadides? Jeigu likes vamzdis automatiskai butu 2x storesnis - tada gal butu kazkiek geriau nors dudu specialistai greitai papasakotu apie slegius ir duju srautus ir kitus performansus... gal sakau susitvarkyk esama dusle ir graziai atrodyk kaip pridera? (ne pidera o pridera)
Re: ZZR 1100
Posted: 06 Mar 2011, 23:53
by Ricardo
Username wrote:Is paveikslelio panasu kad nori tiesiog nupjauti (ir uzkimshti) viena vamzdi, bet pralaidumas likusiame laisvame taske nepadides? Jeigu likes vamzdis automatiskai butu 2x storesnis - tada gal butu kazkiek geriau nors dudu specialistai greitai papasakotu apie slegius ir duju srautus ir kitus performansus... gal sakau susitvarkyk esama dusle ir graziai atrodyk kaip pridera? (ne pidera o pridera)
Thank you misteri.O gal dar zinai(ar zinote) kas galetu pamacinti su tokiu dusles remontu?
Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 12:59
by Ricardo
Gal kas is Vilnieciu turite masinka grandiniai sujungti?Tuo paciu ir padeti tai padaryti.

Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 13:06
by storms
rya toks reikalas, per rankas keliauja....
Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 14:09
by tckd
nesenai nugule garaze oparatas is lujiso. zeprosamy.
Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 14:11
by Yvl
tckd wrote:nesenai nugule garaze oparatas is lujiso. zeprosamy.
a prie devaiso man nieko nebuvo prideta???
Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 14:16
by tckd
Yvl wrote:a prie devaiso man nieko nebuvo prideta???
katalogas, kad issirinktum ko nori? yra pridetas

Re: ZZR 1100
Posted: 24 Mar 2011, 14:36
by Yvl
tckd wrote:Yvl wrote:a prie devaiso man nieko nebuvo prideta???
katalogas, kad issirinktum ko nori? yra pridetas

eee niaaaa.. ten tas kur tada kur sakiau! apipisot? ant liado palikot? svolocei