Page 2 of 2

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 16 Apr 2011, 22:34
by tckd
parasysiu apie 2t ketverti nuo 500cc ispudziu

issoku i zvirkelio tiesiaja sukam sukam hmm tai kad jau full throtle. hmm gal ir mazoka. bet vaziuot imanoma.
apsuku pora gariunu didziuju ratu. atvaziuoju ne per greiciausiai viduryje kalno pradeda trukti galios, tenka zemintis. nerimta. pasiveju traxa an smeliuko jau lenksiu tik prasidejo smelis ir ziuriu kaip traxas nuvaziuoju o 2t pridusta.
next etapas posukiu gausa. cia jau buvo beda po 4t vaziuoju tiesiai ne i posuki, sugalvot begi ir gaza kad vaziuotu ir ziuret kur vaziuot jau nesigauna nieko. nu ir dar benzas aisku uzkampi baigiasi.

beje jei galima sakyti kad as nepagreitejau tai tomasen su 2t kol kas tik suletejo :dontknow:


4strokeforceforeva! :la:

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 17 Apr 2011, 01:47
by drzet'as
wundis wrote:tautos pigiais triukais su kvapniu blizguciu neapgausi

EDIT: o kas bus atsakingas uz zmoniu ikvepiamu priedu skleidima? skaitau, smirduku turetojai pries raidauta tures visiems kitiems r-out'o daliviams sumoketi po 5 lt ant alaus kovai su impotencija ir prostatos veziu.
Skaitau reikia aplenkti smirduka, kad nesmirdetu, juk vistiek tai padaryti paprasta nes 2troke nevalit ;D

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 17 Apr 2011, 09:47
by Username
Palaukit. Nieko nesuprantu. 2stroke 500cc nevalina?

O tai kaip ten 'bomba' 'nesuvaldomas monstras' ir kiti bajeriai?

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 17 Apr 2011, 10:03
by storms
Username wrote:Palaukit. Nieko nesuprantu. 2stroke 500cc nevalina?

O tai kaip ten 'bomba' 'nesuvaldomas monstras' ir kiti bajeriai?
1/4 500 cc
gi rase
cia morkos 125

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 17 Apr 2011, 11:51
by Username
o mai gad. trisdesimt astuonios simtosios nuo 329cc. :ruko: :ruko:

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 14 Feb 2013, 22:31
by El Traxo
Zilai, sako baik kikinti tuščiai

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 14 Feb 2013, 22:48
by zil130
Otkrva mygtukas....

Re: 2T vs 4T vs CC

Posted: 14 Feb 2013, 23:24
by tckd
Koks migtukas, jei neturi ktm tai neturi nieko.