Page 2 of 3
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 22 Feb 2011, 08:21
by Ziune
Jou, bapkes rinkite paliubomu, nebus kitaip motiveišyno. Susrinks visi ir žvengs iš Tomseno 125... arba iš Reno puslių nuo tinkavimo.
jei reik bapkes rinkt, privažiosiu.
p.s. Semikso DVD ir į priekį

p.p.s. labai geras ir patikrintas baiiris, kai ovalo formos posūkių šlifavimo backgroundą, pusvalandį pašlifuoja kvadas. Nu bortų skanumas gaunasisi...

Re: MF Enduro mokykla
Posted: 07 Mar 2011, 15:02
by storms
ajmin
skaitau reiktu daryt isvaziuojamaji simpoziuma su nakvyne ir pirtele
drakuonai tuo tarpu galetu vyrams cyrskint kebaba (su jautiena) arba vynioti sushi (be jautienos)
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 08 Mar 2011, 10:02
by zasiuks
Siulau pabandyti sita:
http://www.aliai.lt/kainos.html
Kitoje gatves puseje aliu trasa

Re: MF Enduro mokykla
Posted: 08 Mar 2011, 10:09
by zil130
Napalio vila.
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 08 Mar 2011, 10:15
by El Traxo
O ką iš vietinių dėdžių parekomenduotum?
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 01:13
by matt
norėti.
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 13:28
by cosmoz
aš už, sakykit kas, kiek, kada

Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 13:31
by storms
skaitau imam kosmosa senior ir lekiam i balninkus
nu
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 14:02
by Renaz
nu.
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 15:31
by El Traxo
mhm
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 15:42
by Dzuku_Briedzis
(Y)
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 16:34
by wundis
kada? man bergas reik atsivezt i wilno!
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 16:42
by Arvis
hm, o tai gal isvaziuojamasis forumas rokiskyje ?
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 16:45
by Yvl
nu. wundis su kishunu suderina ruopiskio poligona, ir vualia!
Re: MF Enduro mokykla
Posted: 28 Mar 2011, 16:55
by wundis
a girdze simpoziumas, kiekvienam zinoma kad nuo ateinancio pirmadienio reziduoju vilniuje. suvisam. karves iskeistos i ilgakakliu vezliuku uki kad butu patogiau laikyt bute. o ir melzt nereikia.