Page 2 of 9

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 09:58
by Username
WSBK Australijos Race1:

http://www.multiupload.com/CRU852KTFP" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 11:11
by Username
WSBK Australijos SuperSport:

http://www.multiupload.com/8HH0WS99PF" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 11:42
by Username
WSBK Australijos Race2:

http://www.multiupload.com/3K9H5X3ERW" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 12:21
by inter
Woohoo, Juzefui parein pliusas! Tuoj žiūrėsiu!!!

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 16:16
by jara
pagarba juzefui ir prasymas antras lenktynes i linkomanija mestelt!
aciu :)

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Feb 2011, 17:55
by Username
http://www.linkomanija.net/torrent?4234 ... 64.English" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.linkomanija.net/torrent?4236 ... 64.English" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.linkomanija.net/torrent?4236 ... 64.English" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 01 Mar 2011, 11:32
by Username
Wobbler wrote:1. manau kova del chempiono bus tarp Biaggi, Rea ir Checa.
2. gal but jau laikas beemve laimeti kelias gontkes???
3. bet tai naujokas Lascorz gerai varo, nia? geresnis laikas nei Sykes.
4. Biaggi RSV, kaip ir pernai, greiciausias motociklas. 318 kph.
Kolkas panasu kad kovos Biaggi su Checa. Nors aisku viskas gali smarkiai pasikeisti, nes Australija yra tradiciskai Ducati trasa (is 40 superbike gonkiu surengtu ten - 20 laimejo Ducati).

Rea panasu kad nepasikeite (o kodel turetu? :-k ). Bemsai biski pasitempe.

Idomu bus ziureti kai Melandris progresuoja.Ar bus podiumas karts nuo karto ar pakils iki lyderiu.

Re: WSBK 2011

Posted: 01 Mar 2011, 12:03
by mindaugasa vol.2
cheka neistems viso sezono. gaila, zinoma, bet jau per senas. pavarys poroje trasu, o paskum nelabai.
achulia haslama nuraset, a?

Re: WSBK 2011

Posted: 01 Mar 2011, 12:17
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:cheka neistems viso sezono. gaila, zinoma, bet jau per senas. pavarys poroje trasu, o paskum nelabai.
achulia haslama nuraset, a?
Nes panasu kad jis neishtempe viso sezono praeitais metais...... Pradzia buvo gera o poto tik silpnyn silpnyn.... Beto bemsas nevalina dar taip, kaip turetu (cia aisku priestarauja visiems 'marketingo' shukiams, bet yra kaip yra).

Nebent bemsas nerealiai atsigaus ir shaus i prieki.

Taciau kaip bepaziuresi turiu nuojauta, kad kitas senukas, kuris stabiliai vare praeitais metais link titulo, gali ta pati padaryti ir siais metais.

Re: WSBK 2011

Posted: 02 Mar 2011, 08:12
by Wobbler
http://www.youtube.com/watch?v=vaxWPVEx ... ded#at=286" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 02 Mar 2011, 08:24
by Wobbler
Haslama nurasem nes vaziuoja motociklu kuris nei vienos WSBK gonkes nelaimejo.
Bet jau butu laikas laimeti.
Ju problema yra duomenu nepakankamumas elektronikai. Pernai BMW laimejo World STK'a ir British STK'a, kur traction kontrolas nenaudojamas. Tai reiskia, kad su motociklo hardware viskas tvarkoj. Gal siemet jau ir elektronika sutvarkys.

Re: WSBK 2011

Posted: 02 Mar 2011, 08:47
by mindaugasa vol.2

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 11:08
by Wobbler
Donington etapo kvalifikacijos rezultatai:
1. Carlos Checa ESP Althea Ducati 1098R 1min 28.099s
2. Leon Haslam GBR BMW Motorrad S1000RR 1min 28.365s
3. Tom Sykes GBR Kawasaki RTS ZX-10R 1min 28.556s
4. Jakub Smrz CZE Effenbert Liberty Ducati 1098R 1min 28.561s
5. Noriyuki Haga JPN PATA Aprilia RSV-4 1min 28.673s
6. Max Biaggi ITA Aprilia Alitalia Racing RSV-4 1min 28.702s
7. Leon Camier GBR Aprilia Alitalia Racing RSV-4 1min 28.737s
8. Jonathan Rea GBR Castrol Honda CBR1000RR 1min 39.514s

9. Marco Melandri ITA Yamaha WSBK YZF R1 1min 28.803s
10. Troy Corser AUS BMW Motorrad S1000RR 1min 28.836s
11. Michel Fabrizio ITA Suzuki Alstare GSX-R1000 1min 29.135s
12. Joan Lascorz ESP Kawasaki Racing ZX-10R 1min 29.422s

13. Eugene Laverty IRL Yamaha WSBK YZF R1 1min 29.312s
14. Sylvain Guintoli FRA Effenbert Liberty Ducati 1098R 1min 29.879s
15. Maxime Berger FRA Supersonic Ducati 1098R 1min 30.002s
16. Ruben Xaus ESP Castrol Honda CBR1000RR 1min 30.076s

Kvalifikacijos incidentas tarp Melandri ir Biaggi:
http://www.youtube.com/watch?v=D7SFROlVjc4" onclick="window.open(this.href);return false;

Ir po incidento:
http://www.youtube.com/watch?v=sWbDhWcB ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
uz ka Biaggi gavo 3000 euru bauda.

Melandri ir Biaggi nemegsta vienas kito nuo senu laiku:
http://www.youtube.com/watch?v=JxZfWm1xqxI" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 11:32
by mindaugasa vol.2
o tai biggi vel gwiazda tapo ir vel prasideda prichinu ieskojimas? tik turbut aprilia taikstysis to issisokimais, ne taip kaip honda?

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 11:45
by Wobbler
Romos imperatorius tigi :jerkit: