Page 2 of 5
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 00:46
by rprznt
Tai kad nebutu tuscia tema tai pridedu:
Startas:
viduriukas
Finishas
Numazota dazais atspariais karsciui. Jei prapus per sezona bus aisku kad toliau neverta peckiotis.
Gal kas pasakys kur parsiduoda "Chamutas" matomas pirmoj fotkej ir nebematomas paskesnese. Perpuves buvo. Senuka nieko nepasiule.
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 07:14
by Arvis
a kodel buvanoliu netepei ?
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 08:22
by mindaugasa vol.2
agrotiekimas, tanagra, kemi
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 09:11
by storms
kazkodel manau, kad rudeni turesi ta pati varianta kaip 1 fotkej. aisku jei vazinesi
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 09:54
by tckd
o dar vienas is duslintufu klubo

grazu

Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 10:15
by rprznt
Buvanoliu netepiau nes pagal manuala tai reikai kad rudziu butu tada buvanolis chemiskai sureaguoja, o bet taciau nusveista buvo viskas iki blizgumo.
+ Dazai explicitly liepe juos det tiesiai ant metalo.
Agrotiekimas tai
http://www.agrotiekimas.lt/" onclick="window.open(this.href);return false; ?
Na jei po sezono grysim i pradine padeti (Fot.1) tai bus teorija patvirtinta praktika ir visiems sekatiems su tokia mintimi galesim slapiu skuduru parodyt tamsia realybe.
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 13 Apr 2011, 10:31
by Arvis
sveisdamas tiesiog uzmaskuoji mikrokanjonus kur slypi rudziu kolonijos. Analogija tubut butu, colgeitas ir kariesas, nesimato bet eda.
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:19
by rprznt
laba diena mielas skyreli,
Turiu sekancius klausimus:
1) kur permontuot padunges? Ar moto servisas smolensko gatveje turi blogu reviewu? (a tai jis patogus geografiskai) ir kokia to kaina? 50lt norma?
2) standartiskai vezti reikia tik ratus. Ar su spaceriais, zvaigzde ir gumom?
3) atsukus suportu varztus uzmatytas lygtais rusvas, blizgus tepalas (o gal rudziu misinys) ant sriegiu. Ar tai gali buti telapas ar rudziu mase?
4) Ar surenkat naudoti locktite suportams? asims?
Dar kazkokiu niuansiu?
P.S. biketeck priekinis pakelejas ciulpia...
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:23
by Yvl
vezi frakcija gepruft monteriui
dainiukui aka guminis i erfurto gatve. Uzteks tik ratu
Ant varztu gali but kas tik nori. A kodel susijaudinai?
Loktaitas nebutinas (ypac ashiai)
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:24
by mindaugasa vol.2
2. plikus ratus
3. greiciausiai vario tepala?. tik ant sriegio jam nevieta.
4. pagal manuala. dazniausiai suportams nurodo naudoti. daznai keiciant ratus tai nunach ta loktaita. asiai - ne.
beje, daugumai sportbaiku priekinis ratas puikiai nusiima ir nenuemus suportu. reikia tik nuimti priekini sparna, kad sakes galetum pasukti isneriant suporta pro ratlanki/stabdziu diska
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:45
by rprznt
susijaudinau nes esu jautri asmenybe
Na is tikro tai buvo idomu ar ten teoriskai galejo but kazkoks shudas (tepalas) ar tiesiog skystos rudys, kas irgi butu keista.
Daznai keisti nenusimato, tai itariu loctite pavartosiu, betsu salyga kad neesu niekada jo vartojees priestai tai kuri varot (medium normalu - Loctite 243 ?). O jei poto toki atsukti - sukti ir atsisuks tik sunkiau, ar jau tada spec priemoniu ir keiksmazodziu reikia?
nesinori

kai gal jau kiti tai patyre geriau
P.S. dinamometru sukate?
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:51
by Yvl
tik jau susimildamas nenaudok HARD... melynas medium bus pac tas. atsisuks sunkiau.
p.s. ir vaabsce priciom cia ismetimo sistemos ir ratai? a? nesilaikot ustavo ponas, ar nereiks kaledu padaryt anksciau laiko?
Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 22:55
by rprznt
tai negi kiekvienam mano nusibezdejimui po tema kurt?
pervadinu tema i
tvarkymas ir we cool?

Re: ismetimo vamzdziu tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 23:37
by storms
nuo kada sita kontora yra gepruft?
noreciau nusikeikt, bet nesikeiksiu
Re: Suskio SV650S K6 tvarkymas
Posted: 17 May 2011, 23:43
by jara
as pvz vezu i zalgirio gatve!
tiesiog arciau
