Page 2 of 2

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos

Posted: 03 May 2011, 10:32
by didzhej
ale sitie geri busai. man tokiu ir kiekviena diena vazinet nebutu zapadlo.

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos

Posted: 03 May 2011, 13:09
by tomasn
El Traxo wrote:Kaimynas nuomoja.
Kainos kartelinės. Minusas, kad be opeliai be kablių
Nuolaidos kodas "nuo kaimyno"
http://www.silkcoat.lt/mikroautobusu-nuoma.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jei domins - 868725890
nu, tai kur sekantis MF viravaras?

Re: awto busas ant pasiskolinimo/nuomos

Posted: 10 May 2011, 21:33
by Dzuku_Briedzis
taigi i siaure