Page 2 of 3
Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 00:07
by zil130
Bet Shumacherio kojines su garsais sudegino...
Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 10:42
by mindaugasa vol.2
turiu dar ir pirstines, ir vairus. kada nors imesiu nuotraukas.
tiesiog tingu daryti toki smulku bizni.
imkit kartu su garazu ir namu, tai ir filama susuksiu, ne tik nuotraukas padarysiu.
edit: toj, radau vairu nuotrauke mabiloj
edit2: na, tai kas dabar melagis?
nuotraukoje - 2 grazuoliai vairai. vienas tamsiai juodos spalvos, kitas ne.
martynai, kuri imi?

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 10:59
by tckd
perkant sporcterio vaira mxsine padanga pridedi?

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 11:04
by mindaugasa vol.2
tai, kaip veliau paaiskejo, mxines padangos yra must kiekvienam sportsteriui.
Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 11:28
by El Traxo
Mindaugai, gal ir nuo V-Rodo (03) kažkas užsiliko?

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 11:36
by mindaugasa vol.2
ne, v-rodo neturejau. nepatiko. netikras harlis.
Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 02 Jun 2011, 11:52
by didzhej
balsiai,
vasaros pradzia,
tik po poliravimo darbu
ir vairas, kur martynui netinka

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 03 Jun 2011, 10:33
by Martynas
as kazkaip vairu neiziuriu tik lentynos rema...
Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 05 Jun 2011, 19:06
by Shadow
O tu ziurek tarp lentynu. Itariu tai, kas panasu i dulkiu siurblio vamzdi ir yra tie vairai

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 09:22
by Motowowere
Shadow wrote:O tu ziurek tarp lentynu. Itariu tai, kas panasu i dulkiu siurblio vamzdi ir yra tie vairai

Kiekvienas mato tai ka nori matyti,kam siurblio vamzdis,kam padnuges tik matosi,o kur tos lentynos pala?

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 09:33
by mindaugasa vol.2
idedu paaiskinimus for dissabled:

pastebekime, kad yr ne tik vairai, bet ir tiuningine-frezuota virsutine traversa

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 09:52
by El Traxo
tema eina link storo ir kieto...

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 10:00
by ezhiukas
hehe, as irgi jau pagalvojau kad laikas mesti papus

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 15:07
by sai
boba liuks, bet vairas ar tik ne clipon'ai? martynui netiks turbut

Re: pirksiu Sporsterio vaira
Posted: 06 Jun 2011, 15:37
by Yvl
tai jeigu trumpi ir stori cliponai - kodelgi netiks?