Page 2 of 2
Re: skubiai reikia HD dirzo
Posted: 14 Jun 2011, 12:56
by zil130
Skaitau juzefas teisus, nepamenu ir aš

Re: skubiai reikia HD dirzo
Posted: 14 Jun 2011, 13:00
by El Traxo
Kol jūs čia aiškinotės, dama jau ir diržą užsidėjo

Matyt pirmininkas vis dėlto atspaudė

Re: skubiai reikia HD dirzo
Posted: 16 Jun 2011, 11:30
by Day
Taip, kol cia taip geranoriskai man padejot ieskoti dirzo, buvo uzdetas nuo softailo

Vaziuoja

Re: skubiai reikia HD dirzo
Posted: 16 Jun 2011, 11:56
by ezhiukas
kieno softailas nebevaziuoja?

Re: skubiai reikia HD dirzo
Posted: 16 Jun 2011, 13:18
by Day
na pasirodo buna ir siaip stebuklu, kad pas zmones uzsilieka dirzu

nereikejo nieko daugiau gadint ;)
ezhiukas wrote:kieno softailas nebevaziuoja?
