Page 2 of 2

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 13:27
by tomasn
as vistiek galvoju, kad pompa negerai veikia arba nevekia.
http://www.xr650rforum.com/t542-new-to- ... k-question" onclick="window.open(this.href);return false;

gal gi patikrint, ar isvis veikia
http://www.youtube.com/watch?v=ZbzBbLYe ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
cia va tam o-ring moda daro ant daugelio fcr karbu

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 14:08
by El Traxo
tomasn wrote:gal gi patikrint, ar isvis veikia
http://www.youtube.com/watch?v=ZbzBbLYe ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
cia va tam o-ring moda daro ant daugelio fcr karbu
edelbrockas kiek kitoks:
Image

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 14:19
by tomasn
idejau, kad suprast, kaip veikia pompa. gal pas save ir gali patikrinti, nuemes oro fitro deze, ar ta pompa isvis veikia

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 14:28
by El Traxo
tomasn wrote:idejau, kad suprast, kaip veikia pompa. gal pas save ir gali patikrinti, nuemes oro fitro deze, ar ta pompa isvis veikia
tikrinau dar prieš uždedant. squirtina kaip japonas iš tavo įmesto filmuko (Bet aišku, ne taip gerai kaip tai daro pornobobos :) )
pažiūrėjau eledelbroko video trablšūtingus (runs poor under load). įvardijamos priežastys:
- lean fuel. nu ne
- dirt may clog main jet. Reikia žiūrėti
- fuel pressure too low. Draining fuel float while not enough fuel to replenish. xzn

Dar sako (kalbant apie autokarbus), kad išvengti užsikimšimų ir tuo sukeltų problemų, dėti kuro filtrą. Kolegos, dedat filtrus?

Nu ir dar sako, kad hesitation/stumbling gali būti susijęs su pompos jungties sureguliavimu (adjustment on a linkage). Galima bandyt pakaitaliot sujungimo kampą...
](*,) :-k :-# #-o :chain: :argue:

edit: čia karbas in "HD" http://www.edelbrock.com/automotive_new ... nstall.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 23:01
by tckd
El Traxo wrote:Kolegos, dedat filtrus?
an kiaulinio klxo turejau.

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 30 Jun 2011, 23:06
by tomasn
maciau moto4u, kaip saldainiu tu kuro filtru prie kasos i lekstute prideta

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 01 Jul 2011, 12:13
by Motowowere
tomasn wrote:maciau moto4u, kaip saldainiu tu kuro filtru prie kasos i lekstute prideta
Tie saldainiai prie mataro isilydo,persikreipia ir nepaduoda kuro,s....das ne saldainiai tenainas :chain:

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 01 Jul 2011, 12:31
by mindaugasa vol.2
imho, problema ne karbe, o traxe: kas ten per rankenos staigus sukinejimai? >:? viena karta rankena atsukai ir laikyk, nu?

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 01 Jul 2011, 12:36
by storms
tai pala, traxas ar rashydas sukineja rankena?

Re: Karbiuratoriai: džiaugsmai ir nedžiaugsmai

Posted: 01 Jul 2011, 22:28
by El Traxo
El Traxo wrote:Nu ir dar sako, kad hesitation/stumbling gali būti susijęs su pompos jungties sureguliavimu (adjustment on a linkage). Galima bandyt pakaitaliot sujungimo kampą...
Skaitau šitas yra Bingo. Šian pagalvojus logiškai, kad jau visi kampai išbandyti, žvilgsniai nukrypo į pompą. Oro skylių paieškojau, bet neradau. Škias liko atidirbt versiją "duoda/gauna per mažai kuro". Pažeminau pompos padėtį, kad kuro padavimas jau pa defoltu eitu macnesnis (tiesa sakant, tik spėjau, kad taip turi būti) ir NEBĖR pravalo. Dingo. Tiesa, dabar pasimatė duobutės "viduriuose", reikės pažaist su liesesne adata. Edel...bergas vienžo :D :blackeye:

Reguliacija:
Image