BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Tracion control yra pofig. Marketingas zmonems. Problema ne galinis ratas o priekinis. Nes anas gali nuslysti kai pareina didesnis svoris i posuki. Ir siaip i posukius bus sunkiau.
O tiesiojoje tai nespesi gazo normaliai atsukti, arkliu bus dx.
O tiesiojoje tai nespesi gazo normaliai atsukti, arkliu bus dx.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
skaitau kazkokia durna tema
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
tai jau yra tema, koki muoca pirti.
koks ten reziume?
siaip tai bmw
kaip wobleris sake, bus mazesnis nuvertejimas, o tai visuomet kazkiek sveriai leidziant pinigus pavejui
bet, speciau, kad su zx bus pigiau nusivolioti, nia?
o del bore/stroke, tai ziedui pokui gal? visvien desi zvaigzde kita ir maziau 100 nevaziuosi. bus tu apsuku ir arkliu.
imk plado negarbingai uztiuninta suski litrini.
arba kotreloj stovi rsv4, bet su anuo nusivolioti bus financial disaster?
koks ten reziume?
siaip tai bmw
kaip wobleris sake, bus mazesnis nuvertejimas, o tai visuomet kazkiek sveriai leidziant pinigus pavejui
bet, speciau, kad su zx bus pigiau nusivolioti, nia?
o del bore/stroke, tai ziedui pokui gal? visvien desi zvaigzde kita ir maziau 100 nevaziuosi. bus tu apsuku ir arkliu.
imk plado negarbingai uztiuninta suski litrini.
arba kotreloj stovi rsv4, bet su anuo nusivolioti bus financial disaster?
cross cojones PC
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
vakar fokeciu gatvej buvo daug sportininku suvaziave. skaitau koki 5 suzskiai, 4 kawos ir koks 1 r1.. skaitau virai zino kas prided.
less teeth, more tits.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Na, kol kas tai kawai dar nieko nera jebejuj, tai manau, kad nusivoliot nebus baisiai pigu.
aisku, daliu kainos pas dylerius bus pigesnes nei bmw.
aisku, daliu kainos pas dylerius bus pigesnes nei bmw.
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Aaaaa...nu
Jei motociklas vien tik ziedui, tai revvy varinkelio natura yra pxuj. I zieda gi tam ir vaziuoji kad rankena sukt.
Ce i darba vaziujant ne visada norisi laykyti varikli virs 10000rpm'u
Jei motociklas vien tik ziedui, tai revvy varinkelio natura yra pxuj. I zieda gi tam ir vaziuoji kad rankena sukt.
Ce i darba vaziujant ne visada norisi laykyti varikli virs 10000rpm'u
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Noreciau pamatyti kur ir kokiu budu jara bandys palaikyti nemaziau 10k rpm ant naujausio litro
Beje, apie nuvertejima - o tai is kur motas bus perkamas ir uz kiek? Nes BMW pa defaultu brangesnis negu Kawa, tai ka sutaupysi ant nuvertejimo, sumokesi jau pas dyleri?
Ar is amerikos, be vairo, su 100 myliu rida? Tada toks dalykas kaip nuvertejimas vienodai svies.
Beje, apie nuvertejima - o tai is kur motas bus perkamas ir uz kiek? Nes BMW pa defaultu brangesnis negu Kawa, tai ka sutaupysi ant nuvertejimo, sumokesi jau pas dyleri?
Ar is amerikos, be vairo, su 100 myliu rida? Tada toks dalykas kaip nuvertejimas vienodai svies.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
na, pradine kaina kawos yra pigesne, bet tik keliais doleriais. aisku, jei skaiciuot bmw pilnos komplektacijos, tada kaina skiriasi zymiai.
manau, kad jamama bus is jav aukciono. tik gera dyla reikia pabandyt surast!
manau, kad jamama bus is jav aukciono. tik gera dyla reikia pabandyt surast!
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
sakyc tema pasvaigimui kas apie kuri daugiau zurnaluose perskaites. pagal mane tai cia net nera vaziavusiu abejais?
'sportininkam' kurie kacergoi vaziuoja 5 kart per metus sakyciau nera isvis skirtumo kurios spalvos ir kuriu metu litru rezultatus rodyt

'sportininkam' kurie kacergoi vaziuoja 5 kart per metus sakyciau nera isvis skirtumo kurios spalvos ir kuriu metu litru rezultatus rodyt
less teeth, more tits.
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Taip. tema rimtiems zurnalu skaitytojams. rasyt gali tie kas per metus kaip minimum penkis zurnalus perskaito.
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Skaitau Oxota ,Rybalka,TV savaite,Sodininka ir zmones
.Ale apie ka jus cia ,tai taip ir nesupratau
.Ale apie ka jus cia ,tai taip ir nesupratau
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Tckd irgi nesupranta ale ji tai nesustabdo pasisakyt. 
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Jeigu bus Kawa11 perkama is Amerikes, reikia atkreipti demesi kad JAV sitiems motams yra ribojamas galingumas (apie 20ag maziau negu europa). Yra mod'ai kurie ta galia (tiketina) atstato. Bet reikia kad tie mod'ai butu sudeti (retas atvejis kolkas dar).
Arba paciam juos kistis. Bet reikia gilintis i niuansus.
Arba paciam juos kistis. Bet reikia gilintis i niuansus.
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
a bnv amerikej nikuja nera ir jei atsiranda buna ziauriai brangus. Premium brand taip sakant...
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
BMW paklausa didele. Jis turi ta stebuklingaja greiciausios/geriausios brytwos aura - aciu zurnalistams.
Jo nori rimti trackdaysu entuziastai, reiseriai ir koznas skvydas kur zyles megsta pavezint.
Jo nori rimti trackdaysu entuziastai, reiseriai ir koznas skvydas kur zyles megsta pavezint.
Last edited by Wobbler on 01 Sep 2011, 10:43, edited 1 time in total.