Page 2 of 5
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 30 Aug 2011, 23:30
by Username
Tracion control yra pofig. Marketingas zmonems. Problema ne galinis ratas o priekinis. Nes anas gali nuslysti kai pareina didesnis svoris i posuki. Ir siaip i posukius bus sunkiau.
O tiesiojoje tai nespesi gazo normaliai atsukti, arkliu bus dx.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 08:22
by storms
skaitau kazkokia durna tema
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 08:31
by mindaugasa vol.2
tai jau yra tema, koki muoca pirti.
koks ten reziume?
siaip tai bmw
kaip wobleris sake, bus mazesnis nuvertejimas, o tai visuomet kazkiek sveriai leidziant pinigus pavejui
bet, speciau, kad su zx bus pigiau nusivolioti, nia?
o del bore/stroke, tai ziedui pokui gal? visvien desi zvaigzde kita ir maziau 100 nevaziuosi. bus tu apsuku ir arkliu.
imk plado negarbingai uztiuninta suski litrini.
arba kotreloj stovi rsv4, bet su anuo nusivolioti bus financial disaster?
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 08:53
by tckd
vakar fokeciu gatvej buvo daug sportininku suvaziave. skaitau koki 5 suzskiai, 4 kawos ir koks 1 r1.. skaitau virai zino kas prided.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 09:50
by jara
Na, kol kas tai kawai dar nieko nera jebejuj, tai manau, kad nusivoliot nebus baisiai pigu.
aisku, daliu kainos pas dylerius bus pigesnes nei bmw.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 10:38
by Wobbler
Aaaaa...nu
Jei motociklas vien tik ziedui, tai revvy varinkelio natura yra pxuj. I zieda gi tam ir vaziuoji kad rankena sukt.
Ce i darba vaziujant ne visada norisi laykyti varikli virs 10000rpm'u

Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 13:41
by Username
Noreciau pamatyti kur ir kokiu budu jara bandys palaikyti nemaziau 10k rpm ant naujausio litro
Beje, apie nuvertejima - o tai is kur motas bus perkamas ir uz kiek? Nes BMW pa defaultu brangesnis negu Kawa, tai ka sutaupysi ant nuvertejimo, sumokesi jau pas dyleri?
Ar is amerikos, be vairo, su 100 myliu rida? Tada toks dalykas kaip nuvertejimas vienodai svies.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 13:55
by jara
na, pradine kaina kawos yra pigesne, bet tik keliais doleriais. aisku, jei skaiciuot bmw pilnos komplektacijos, tada kaina skiriasi zymiai.
manau, kad jamama bus is jav aukciono. tik gera dyla reikia pabandyt surast!
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 14:02
by tckd
sakyc tema pasvaigimui kas apie kuri daugiau zurnaluose perskaites. pagal mane tai cia net nera vaziavusiu abejais?
'sportininkam' kurie kacergoi vaziuoja 5 kart per metus sakyciau nera isvis skirtumo kurios spalvos ir kuriu metu litru rezultatus rodyt

Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 15:00
by Wobbler
Taip. tema rimtiems zurnalu skaitytojams. rasyt gali tie kas per metus kaip minimum penkis zurnalus perskaito.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 15:13
by Motowowere
Skaitau Oxota ,Rybalka,TV savaite,Sodininka ir zmones
.Ale apie ka jus cia ,tai taip ir nesupratau

Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 16:01
by Wobbler
Tckd irgi nesupranta ale ji tai nesustabdo pasisakyt.

Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 31 Aug 2011, 22:29
by Username
Jeigu bus Kawa11 perkama is Amerikes, reikia atkreipti demesi kad JAV sitiems motams yra ribojamas galingumas (apie 20ag maziau negu europa). Yra mod'ai kurie ta galia (tiketina) atstato. Bet reikia kad tie mod'ai butu sudeti (retas atvejis kolkas dar).
Arba paciam juos kistis. Bet reikia gilintis i niuansus.
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 01 Sep 2011, 07:48
by ezhiukas
a bnv amerikej nikuja nera ir jei atsiranda buna ziauriai brangus. Premium brand taip sakant...
Re: BMW S1000RR ar ZX10R (2011)
Posted: 01 Sep 2011, 10:37
by Wobbler
BMW paklausa didele. Jis turi ta stebuklingaja greiciausios/geriausios brytwos aura - aciu zurnalistams.
Jo nori rimti trackdaysu entuziastai, reiseriai ir koznas skvydas kur zyles megsta pavezint.