Page 2 of 18
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 14:49
by mindaugasa vol.2
tema sukakota
kas imes papu?
gristame prie 2012metu ir pageidavimu sniegoseniui (sniegas - jau sestadieni)
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 14:51
by Yvl
gelbejam tema
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 14:54
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:tema sukakota
kas imes papu?
gristame prie 2012metu ir pageidavimu sniegoseniui (sniegas - jau sestadieni)
pas mane pageidavimas triumph tiger 800xc arba bmw f800gs vietoj tamaros. Tik xz ar sniegosenis bus toks dosnus...
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 14:55
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:tema sukakota
geros naujienos!!! - nenukrypstam nuo tradiciju
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 14:58
by Wobbler
Mano pageidavimas - bilietas keltui i Isle of Man
Ir atostogos pirmaj birzelio savaitei
Ir dar noriu odiniu knee slaideriu
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 15:33
by tckd
2012 vaziuosim su padangom ar be ju taskas
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 15:39
by mindaugasa vol.2
tckd wrote:2012 vaziuosim su padangom ar be ju taskas
o tu moki vaziuoti, kad i padangas taikai, a?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Oct 2011, 16:05
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:o tu moki vaziuoti, kad i padangas taikai, a?
man tai ju nereikia, bet geda i zmones isvaziuot, pirstais bado

Re: sezon nr. 2012
Posted: 09 Nov 2011, 15:44
by rprznt
As tai prasysiu senelio salcio kad tiesiog duotu galimybes vaziuot kita sezona, vaziuot vaziuot vaziuot

Re: sezon nr. 2012
Posted: 12 Nov 2011, 19:45
by Martynas
o as parsysiu kaledu senio yamaha fjr 1300.... raidoutam po europa, kas in?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 12 Nov 2011, 21:01
by tckd
pirkt moca vienai kelionei per metus?

geriau pirk padangu.

Re: sezon nr. 2012
Posted: 12 Nov 2011, 23:04
by Martynas
a kodel vienam sezonui, gal keliems sezonams... nzn ar patiks tas modelis, bent aplinkui visi giria fjr`a
Re: sezon nr. 2012
Posted: 13 Nov 2011, 08:48
by ezhiukas
o kam tas FJR po Europa? Lekt realiai gali tik vokieciu autobanuose, kitur greiciai riboti ir uz virsyjima baudzia. Su legaliais greiciai HD irgi puikiai susitvarko.
Re: sezon nr. 2012
Posted: 14 Nov 2011, 22:28
by Martynas
nu harlis yra harlis, o fjr is kitos stovyklos...
Re: sezon nr. 2012
Posted: 15 Nov 2011, 00:04
by El Traxo
ezhiukas wrote:o kam tas FJR po Europa? Lekt realiai gali tik vokieciu autobanuose, kitur greiciai riboti ir uz virsyjima baudzia. Su legaliais greiciai HD irgi puikiai susitvarko.
Tai išeina, apart harlio neverta su nieko lėkt, nes visi tureriai-kruizeriai važiuoja greičiau?
