Page 2 of 9
Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 12:19
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:O siaip idomu, del ko jarvis nivazioj
o kodel turetu?
extreme endurnai ir raliai skirtingi bizniai. Ralistai romaniacsuose irgi nevaziuoja.

Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 18:04
by Ziune
tai kad neteisus esi kaliega, tikrai ne vienas ralistas važiuoja Ramanjakuose
tckd wrote:
o kodel turetu?
extreme endurnai ir raliai skirtingi bizniai. Ralistai romaniacsuose irgi nevaziuoja.

Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 19:13
by tckd
Ziune wrote:tai kad neteisus esi kaliega, tikrai ne vienas ralistas važiuoja Ramanjakuose
bobu plepalas
paimam 2011 dakar lista ir 2011 romaniacsu top rideriuos nematau nei vieno to paties.
jei ten kokie trys me(z)gejai nuo galo vaziavo per abu ne apie tai kalba.
dar vienas argumentas Ziunei.
Imkim romaniacsu Jarvio berga 300 2 stroke ir dakarine Bergo kuvalda skirtumas Didziulis.
o kur dar kai vaziavo 690 visokiais. nu ir kiti milijonai skirtumu.
Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 20:16
by tomasn
despres vaziavo bent kelis romianiacsus
Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 20:26
by Ziune
dar vienas argumentas tučkui - ir laimėjo ne vieną Erzbergą.
tomasn wrote:despres vaziavo bent kelis romianiacsus
Re: Dakar 2012
Posted: 01 Jan 2012, 21:03
by tckd
o cyrilis despres velykij y uzasnij

2002 erzberga su lc4 paeme?

zodziu laukiam Dakare kitamet Rossi.
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 09:16
by tomasn
ale tai griztant i tema, kai sportinykai meksta komforta? kas per svoriu diduma gale vairo?

Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 09:59
by tomasn
ir dar kelios komfortiskos

Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 10:12
by mindaugasa vol.2
atlikdamas si gay testa, pastebejau: o tas mocas su dviem duslintuvais?
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 10:26
by tomasn
kame pirmininkas izvelge antra duslintuva?
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 10:27
by mindaugasa vol.2
ar ten po plastiku gale kazkoks rezervuaras, panasus i duslintuva (sujungtu jie abu kronsteinu)?
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 10:32
by tckd
kaiy libdukai
http://iq.lt/iq-life/%E2%80%9Edakaras%E ... eskoniu-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
nr 69 is our Hero!

Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 10:50
by tomasn
mindaugasa vol.2 wrote:ar ten po plastiku gale kazkoks rezervuaras, panasus i duslintuva (sujungtu jie abu kronsteinu)?
a ten tai tool-box motociklo remonto inagiams susideti. greiciausiai
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 11:05
by tomasn
pirmos dienos apzvalga
http://www.youtube.com/watch?v=ppLP4M8r ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=xdxRJtAU ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=bzuGlGoK ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Dakar 2012
Posted: 02 Jan 2012, 11:06
by tckd
te vezas iesmus saslikam kad bivake galetu pasikept mesytes po gonkiu.
